Phoenix257
Slavan
- Učlanjen(a)
- 15.02.2005
- Poruke
- 4,512
- Poena
- 440
pa s obzirom da si imao 14 naloga na 1 ip , a rekli smo 10 zakljuci sam
3500 khash = 3.5 mhash, a ti proizvodis kao da imas 3 mhash? Nije valjda da radis sa gubitkom? 😀
edit 3000mh/s 🙂
Molim za iskustva na linuxu- pimp, smos.. Imam kod drugara par karti i nekad smo malo kopali LTC i DRK mesecima...a sad on ne može da namesti da kopa normalno cointellect, kaže sve podesi kao i za LTC npr i krene kopanje ali posle neodređenog vremena pukne. Sa kojom verzijom vi kopate (ko kopa na linuxu) i da li imate problema i koja su podešavanja?
pa od pocetka VICEM jedan ip jedan nalog , preko 150 naloga racunajuci i VM , sada proverio 3 naloga , jedan od njih sa demo-ompa napisi koliko naloga, jel su demo...koliko IP adresa...pa da mozemo laganano da zakljucujemo sta su menjali...
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari