Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto druze...
Ja sa lokacije gde ne kopam otvaram sve naloge, prebacujem sredstva... proveravam stanja.

Mislis da ne bi smeo da verifikujes sve naloge gde to je placen demo sa bilo koje ip adrese?
ma i ja proveravam prebacujem itd sa ip-a na kojim mi nalozi kopaju mada vise nema potrebe veceras sam video da moze sa jedne ip
al za verifikaciju maila nemog da se setim razlog da me ubijes al mislim da ga ima :)
 
Poslednja izmena:
Meni to antibot sr.anjce izbacilo na tri naloga, na jednom na 9.8e,drugi 9.4 i jedan 9.2e...ja to iscoolirao i napravio nove naloge, nisam se ni smarao...mada mi tu ostalo zarobljeno oko 3-4 evrica...
A verifikacija maila sluzi ako zaboravis sifru za nalog, pa da povratis putem maila...
 
Glupo je da se plati demo na cetiri naloga i da se na ta cetiri naloga lupaju email adrese i ne verifikuju jer razmisljam sta ako uvedu neko novo pravilo gde ce ti taj email pri reg. biti potreban...
 
Treba da castis posto si ti ozenjen ne smijes s nama u baksuzluk, odvedi ove nas mladje na provod, fine neke zenske pripremi :p :p

Skonto sam to je od tvog dema odma meni prikazalo ti si znaci prvi od moji referala koji je uzeo demo to je to.
Ajmo sad ovi 50 referali svi demo uzimajte isplatice vam se :p vidite da sve fercera samo demo uzimajte hahhah... sad ozbiljno @pmfrulez je bas dosta rizikovao pazite se pomalo uzimajte demo.

Uzeo sam i ja tako da za 10 dana ocekuj i od mene :) 13umble13ee :*
 
Koristite foru sa tačkama od kolege @pmfrulez...vaš mejl je npr. benchclan#gmail.com....kad otvarate naloge prvi user je b.enchclan (takav stavite i mejl), drugi bude be.nchclan (mejl takodje) a svi linkovi (sa svih naloga sa tačkama) za potvrdu vam dolazi na benchclan#gmail.com...
 
Poslednja izmena:
Super vest, nisu mi banovani oni nalozi od juce :)
Ne znam kako ali eno ih rade jos uvek, cekam da povucem lovu s njih.
 
jel moze napajanje lc5550 v2.2 da tera jednu 280x, sad probavam 1 ip 4 naaaloga kod drugara, ne bavi se ovim pa kaze dodji probaj
 
neka rizikuje ako ne crkne brzo ce biti za novo :d ozbiljno ako ne moze da izgura ugasice ili resetovati komp
 
Moze. Meni je 6550 gurao dve godine jednu 7950. Kad nije crkao za to vreme nece ni to. Gurace 200W.
 
jel moze napajanje lc5550 v2.2 da tera jednu 280x, sad probavam 1 ip 4 naaaloga kod drugara, ne bavi se ovim pa kaze dodji probaj

A taman mu i treba da se podnovi sa novim napajanjem :d
 
uzeo skoro, nek radi :p

evo ga gleda preko ramena i kaze moze novo napajanje :d a kaze zadovoljan i grafikom, ne treba mu nista vise


Super vest, nisu mi banovani oni nalozi od juce :)
Ne znam kako ali eno ih rade jos uvek, cekam da povucem lovu s njih.

koji, moze citat posta gde si pisao o njima


---
sad pustih 1 kartu na 4 naloga, na svim pokazuje hash, nisu banovani za sad, videcu sutra
 
Jedno pitanje za sve... Ako je ovo vec toliko isplativo, zasto odmah ne kupujete starter nego demo?

Ja vec vidim scenario... Ljudi daju dosta para za naloge koji ce im donositi zaradu, neko drugi tim novcem kupuje novcice... Na kraju ce da se desi pump, nama sica koliko su i obecali a njima resto zarade :d


Pa sinoc sam Nesicu pisao da sam se ulogovao na pogresni nalog s jednog riga i da sam ocekivao da mi banuju svih 8 naloga zbog toga a ti si mi rekao da okacim IP adrese na drekavac.
 
Poslednja izmena:
Ne banuju se adrese ako se loguje na sajt i vrsi provera ili isplata sa drugih adresa.
Ja niti sa jedne adrese sa koje kopam ne radim nista drugo, sve provere sa jednog racunara, jednog browsera, samo menjam ip pre kacenja za svaki rig.
Do sada nema problema ato je oko dve nedelje kako kopam ovo.
 
Banovace ti adresu sa koje pristupas u slucaju da ti adresa sa koje kopas banovana...
 
evo pripremam mob, naso neku staru nokiju pa da preko nje zakacim jednu masinu (4 naloga) nego sta mi predlazete koji pripejd da uzmem VIP, MTS ili Telenor??? kakva su iskustva, cini mi se da VIP pod edge radi jako sporo za druga dva provadera nisam siguran...
 
Jedno pitanje za sve... Ako je ovo vec toliko isplativo, zasto odmah ne kupujete starter nego demo?
...
.

Jednostavno, zato sto je predodredjeno da pukne ;) Platis nesto 100 evra, sto ti za 90 dana donese 200 evra, tj prinos oko 25% mesecno (da ne pricam o tome da posle 45 dana imas svojih 100 evra u dzepu)? Klasicna Dafina/Jezda, tj. skolski primer Ponzijeve seme - ko je prvi uleteo, uzeo je pare. Smem da se kladim da ovo sve puca najkasnije do Nove godine.
 
To da, ako banuju ip adresu sa koje se kopa anda lancano banuju sve koje su bilo kako vezane za taj nalog kao i Doge adresu za isplatu.
Tako bar pise na onom jednom setu naloga koji je banovan.

Ali nikada nece banovati nalog zbog provere i isplate sa neke druge ip adrese.
 
Tako je, sve sto je uvezano za taj IP banuju....
 
Jednostavno, zato sto je predodredjeno da pukne ;) Platis nesto 100 evra, sto ti za 90 dana donese 200 evra, tj prinos oko 25% mesecno (da ne pricam o tome da posle 45 dana imas svojih 100 evra u dzepu)? Klasicna Dafina/Jezda, tj. skolski primer Ponzijeve seme - ko je prvi uleteo, uzeo je pare. Smem da se kladim da ovo sve puca najkasnije do Nove godine.
Ne mora da puca. Sve dok je priliv novca u porastu radice sve po starom. Onog trenutka kada priliv novca opadne vise se isplati zatvarati radnju.
 
Naravno, sve ima svoje granice. Kada dodje do toga da priliv novca bude manji od odliva, cao zdravo. A to ce biti pre ili kasnije, tako da... ne bi bilo bas pametno da se ljudi zalecu... Starter ili dva, to moze da se prezali, vise - jok.
 
Nece puci....dobijas 1.64 od 5Mhs......a sa grafickom od 300Khs dobijas 1.5e.
U prevodu ostalih 4700KHs koriste za svoje potrebe besplatno posto si ti platio vec tu snagu. Nece puci jer su oni u vecem plusu od nas...mnogo vecem, i dok god kupujemo demo to je to. Zato i nema ban-a na verifikovanim jer su oni zaradili na tome i bole ih uvo koliko ti takvih naloga imas...sve dok si kupio demo. Da ne pricam o onim mnogo vecim contract.
Zakljucak...dok god koriste nasu snagu srecni su. Oni su po tom principu ulozili k**ac a dobijaju pare :D
 
Jel povuko neko pare večeras? Nešto kasne sa live balance...
 
Ahahahaha kako sam glup ispao sada jaoooo. ***** sam napravio novi profil da kupim demo, i prebacio graficku na njega a nisam sacekao da padne Hash, i isplao je kao da rudarim na vise naloga sa jedne IP i sada mi banovali sve 4 adrese :D

I ja sam primetio da dugo traje...da li je moguce da ce da pukne cim sam ja kupio 2 demo? :D Ja sam isto 0.0000
 
Poslednja izmena:
hahahahaaha...koji smo mi lesinari...vrh... :) Ne mogu da obrade sve naloge, hash svakim danom raste, a i broj naloga :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno