Šta je novo?

Novi ASUS Memo Pad 7 (ME176), 64-bitni Android tablet

Potpisujem sve napisano.
 
Hvala ti na recenziji, poprilicno je opsirna. Kada ti stigne futrola javi za kvalitet, bas je bedak sto cu tu masinu da nosam u nekoj neodgovarajucoj torbici. Jel ima kod kineza screen protectora, paranoisem se i oko displeja.

Sto se launcher-a tice, Apex je postao previse gladan resursa i Nova je mnogo bolji izbor.

Citao sam po netu da nekima tablet u stand by-u poprilicno jede bateriju, mozda zbog toga ne mozes da postignes neki bolji rezultat. Skini Greenify sa GPlay-a, sigurno ces produziti vreme baterije.
 
Nije problem toliki sto se baterija brzo prazni, veci je problem sto joj dugo treba da se napuni full. Meni od 15% do 100% treba skoro 2.5 sata sa fabrickim punjacem.
 
Od koliko A je punjač i koliko MAh baterija? Meni treba baš dugo da napunim moj tablet. Ima oko 8200MAh bateriju, a punjač sam dobio od 2A.
 
Ovaj je 1.35A. A baterija ne znam tacno kojeg je kapaciteta.
 
To je stvar, prilično je slab.
 
Ovaj je 1.35A. A baterija ne znam tacno kojeg je kapaciteta.

3910 mAh, a autonomija je dosta slična sa Google Nexus 7 2013 modelom. Nije slaba baterija, ok je skroz.

edit:

Pogrešno protumačih, hidrogen je mislio na punjač, ne na bateriju :)
 
Poslednja izmena:
Jaci punjac moze da osteti bateriju, ne ?
 
Ne može, tablet uzima onoliko koliko mu najviše treba, ne više od toga.
 
imam ja tu crnu sa prvog linka,kupio sam je uz memo pad hd7 prosle god
koristio sam je i za teslu
i dalje je kao nova,jako je kvalitetna
 
Ne može ništa da se ošteti. Ja punim sve što imam na istom punjaču od 2A. Razliku u brzini punjenja na N808 ne primećujem jer se Nokia otvorila i dala 1.5A punjač. Pazi sad, dali su 1.5A punjač za bateriju od 1400 MAh, a Asus dao 1.35 A punjač za bateriju od skoro 4000 MAh...
 
Футроле!

Ову сам ја узео, само је лепша у стварности. Линк
А ову сам поручио Линк

Ja gledam te univerzalne i nijedna mi se ne cini adekvatno. Koliko je unutrasnji deo veci od tableta? Uz tablet mi nude besplatnu futrolu ili sd od 16gb. Verovatno izaberem futrolu, pa sta padne, bar je dzabe :)
 
Меморијска картица од 16 gb класе 10 је 990 динара, па ти види.
Иначе футрола је мало већа од самог таблета. Мени стаје у торбицу на рамену, тако да је увек самом.
 
Меморијска картица од 16 gb класе 10 је 990 динара, па ти види.
Иначе футрола је мало већа од самог таблета. Мени стаје у торбицу на рамену, тако да је увек самом.

Nasao sam za 890, a oni mi nude klasu 4 koja je kod njih 1000 dinara, pa sam zato i izabrao futrolu.
 
Deal Alert: U BCgr***-u je u toku nekakva akcija pa mozete da se 'cenkate' tj. sami napisete cenu koja vam odgovara, pa vam oni jave moze li to ili ne. Posto sam planirao danas da narucim tab, sinoc napisah bez ikakvih ocekivanja 16700, i oni rekose da moze :). Mozda je moguce da se izvuce jos koja stotka jeftinije, ali i ovo je, uz futrolu, skroz ok, tako da ako neko planira da kupi neki tablet, lepo je znati :).
 
Одлична цена. Само погледај да није већ коришћен! Видим да и у свету враћају овај таблет и узимају nexus 7.
Не могу да верујем шта се људима не свиђа код овог таблета! Еј па ово је најбржа звер која постоји тренутно у Србији, а можда и у свету!
 
jeste, u univerzumu!
 
E krastavac a ja idem na odmor, taman će mi sve od akcija proći kad se vratim :(
Kako mu baterija stoji.
Ja imam memo pad1 i baterija je brutalna barem što se tiče prvih 6 mjeseci, kasnije je malo opala ali i dalje je to klasa u odnosu na no name brendove.
 
Kada kupujete bilo sta od tehnike proverite uvek cene u radnjama na eponudi i itsvetu. Ovaj tablet se moze naci za 16000din sto je veoma povoljno :)
 
Одлична цена. Само погледај да није већ коришћен! Видим да и у свету враћају овај таблет и узимају nexus 7.
Не могу да верујем шта се људима не свиђа код овог таблета! Еј па ово је најбржа звер која постоји тренутно у Србији, а можда и у свету!

Pogledacu, naravno. Ako otkrijem naznake koriscenja leti nazad istog momenta, mada do sada sa tom firmom imam samo pozitivne utiske (oni su iskljucivo web megastore pa nemaju ogromne troskove koje imaju drugi lanci prodavnica te mogu da stave manju cenu i opet dobro zarade). Interesantna stvar kod 'naseg' procesora koju sam otkrio citanjem po netu je da jos uvek nije skroz optimizovan za android (tj. kitkat). Utvrdjeno je da na windowsu (punom windowsu, ne RT verziji za tablete) radi dosta fluidnije, uz igranje Torchlight 2 i akanje 'punih' win aplikacija. Mada ce android L to da nadoknadi kada izadje. Dakle, imacemo jos mocniji i brzi uredjaj tada. :)
 
Kada kupujete bilo sta od tehnike proverite uvek cene u radnjama na eponudi i itsvetu. Ovaj tablet se moze naci za 16000din sto je veoma povoljno :)

Naravno da sam video, ali ne bih tehniku da kupujem u kojekakvim internet robnim kucama koje prodaju sve od obuce, odece, do snalica za kosu. Ja za 16700 dobijem tablet, futrolu, 30% popust na OTG kabl i besplatnu dostavu, sto je ipak bolja opcija. Plus, kupujem od proverenog prodavca, a ne od neke prodavnice koja ko zna da li ce postojati za godinu dana i potencijalno mi napraviti frku u slucaju potezanja garancije.


Edit: izvinjavam se na uzastopnim postovima, ne dozvoljava mi da editujem prethodni.
 
Poslednja izmena:
mada do sada sa tom firmom imam samo pozitivne utiske
Ja sam kod njih kupio konfiguraciju, u kojoj su pokušali da mi uvale stari i PUNO korišćen HDD :( Naravno, ceo komp je vraćen po kratkom postupku, a od njih nisam čuo nikakavo iskreno izvinjenje.
 
Ja sam kod njih kupio konfiguraciju, u kojoj su pokušali da mi uvale stari i PUNO korišćen HDD :( Naravno, ceo komp je vraćen po kratkom postupku, a od njih nisam čuo nikakavo iskreno izvinjenje.

Eto, meni danas nisu poslali futrolu koja treba besplatno da se dobije, mada poslao sam im mejl i odgovorili su da mi stize sutra, uz izvinjenje zbog propusta. Da li je to slucajno ili namerno, pojma nemam, ali bar su ispali fer na kraju.
 
Verovatno namerno, nadali su se da nećeš primetiti.
 
Da li se isplati menjati nexus I generacija za ovaj tablet?
 
Nazad
Vrh Dno