Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

meni je ovde ekspozicija bila 1/10 na prvoj slici a drugu sam ulovio sa 1/5
 
igraj loto, nisi ni svestan kolika ti je šansa da dobiješ, ako si uvatio munju sa 1/10 s :D

evo moje od večeras, nije spektakularna ali mi je draga:



Sad čekamo Ivana da se javi, on em ima dobro mesto za slikanje, em ima DVA telefona sa kojima može da ih lovi :D
 
Poslednja izmena:
Svaka cast brate ! Bas mi se svidja. Btw odgovorio sam ti na neke komentare na Flickr-u, nisam ih do sada video, sry :)
 
Hvala ti puno što komentarišeš i hvala na pohvali, baš si drug :)
 
Hvala ti puno što komentarišeš i hvala na pohvali, baš si drug :)

Takodje. Al realno uvek se odusevim tvojim slikama. Jel se bavis ti nesto ozbiljnije? Ako ne treba da razmislis o tome da nabavis neku opasniju opremu ako je vec nemas :D
 
Ne, jedino što imam je N808. Kupio sam devojci neki prosumer, koristim ga i ja, ali nije kod mene stalno. Kad skupim novca uzimam neki polovan DSLR, pa ću da se igram. Fotografija mi je samo hobi, sviđa mi se jako, ali daleko od toga da se bavim ozbiljno, ja sam molekularni biolog :)

Inače ti imaš mnogo lepih slika, ona jedna sa kafom je super, još uvek mi je u glavi, da ne poveruješ da je slikao HOne
 
Poslednja izmena:
Mah, One jedino moze tako neke slike koje su macro, kada slikam neki lep pejzaz i vidim na fonu odusevim se, ali kada prebacim na komp samo sto ne zaplacem.
 
Treba da porade na toj kameri :/
 
Bar da je 8 tih famoznih Ultrapixel-a, al' 4 je stvarno premalo. Snimci su solidni, kao i zvuk na snimcima naravno, ali slika pejzaza npr....
 
Ima i toga :D

Malopre sam skljocao kao lud,tek sam uspeo nesto da uhvatim,ali slabo u odnosu na vas.
S3

edit: kada vidim sliku iznad,dodje mi da izbrisem ove sto sam ja okacio,od sramota :d
 

Prilozi

  • 20140730_234749_11.jpg
    20140730_234749_11.jpg
    737.3 KB · Pregleda: 108
  • 20140730_235037_18.jpg
    20140730_235037_18.jpg
    652 KB · Pregleda: 109
  • 20140730_235908_16.jpg
    20140730_235908_16.jpg
    554.2 KB · Pregleda: 109
  • 20140730_235908_17.jpg
    20140730_235908_17.jpg
    385.7 KB · Pregleda: 106
  • 20140731_000523_2.jpg
    20140731_000523_2.jpg
    374.9 KB · Pregleda: 97
Poslednja izmena:
imaš dve/tri fine. ja isto tako kad promašim munju uhvatim svetlu scenu kao da je dan :D
 
Ispucao sam 2000 fotografija i tek nekoliko je samo bilo dobrih. Munje brzo prodju i ja krenem da otkidam po 20 slika odjednom i nakupi se :D
 
Bravo hidrogen !
 
@Ed_H Previse dobra za ovu temu, napravicemo novu samo za tebe.
 
Poslednja izmena:
Sad čekamo Ivana da se javi, on em ima dobro mesto za slikanje, em ima DVA telefona sa kojima može da ih lovi :D

Ivan je arbajtovao, nema slika krastavac. Zato sam jedva čekao jutros da sednem za pc i vidim šta ste postavili :happy:
 
Preko koje aplikacije "fatate" munje, jer ja nisam zadovoljan sa Lapse It,
kad ima svetla, aplikacija je super(ranije sam kačio Baroness ,uskoro treba da okačim dva nova rada),
ali za mrak i munje mi nije baš najbolja, ili se moj Nexus ne snalazi u mraku.
Dosta se gubi na kvalitetu, i ne mogu da podesim ekspoziciju, stoji na auto.
Evo dve bedne od sinoć

 
Poslednja izmena:
Hidrogen.net mislim da gresis, tvoja slika je spektakularna:)
Ja jos uvek izucavam 1020 i nadam se da uskoro okacim i ja neku sliku....
 
Ajmeeee...ranit cu se. Nemam pojma koji mi je yahoo i.d. i password, bemti yahoo @!#$*&%!!

Može li me netko tamo naći i vidjeti neke podatke ili kontakt?
 
Poslednja izmena:
Sad moram čekati 12 sati da se pokušam ponovo ulogirati, a broj koji sam unio tamo više ne koristim...ovo je za poludit
 
A da vi otvorite temu munje i ostala čuda, mislim slike su dobre, ali gledati jednu te istu stvar danima...
 
ne znam, meni su munje jedna od omiljenih tema....
 
Ništa onda nek moderatori preduzmu šta hoće ili nek promene temu u "spamovanje 1020 i 808 najboljim na svetu kamera telefonima i obavezno samo munje da se kače ništa drugo"
 
Ja mislim da ni jedan moj post sa slikama nije bio offtopic.Jel slikano mobilnim, jeste. Jel slika? Jeste.To što su ovih dana grmljavine nisam ja kriv. I to što ti se ne sviđaju moje slike i misliš da su loše, isto nisam ja kriv, to je tvoje mišljenje. Ja mislim da ovoj temi doprinosim više od tebe, čak iako su to loše slike munja koje su ti bzv.
 
Mislio je na kvalitet > kvantitet. A i ideja mu je na mestu jer se tema polako pretvara u e-peen takmicenje.
 
ja ne postavim ni 1 promil slika koje slikam. ako su nekvalitetne ja onda ne znam. neka on napravi bolju. slika lepo munju i kaže: e hidrgoen, ne znaš ništa, evo kako sam ja to uradio sa mojim telefonom, ja prihvatam sve.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno