Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Snagu treba gledati na http://liteshack.com/
ltc hashrate is 492,869 MH/s of 1,769,520 total MH/s

Mnogo je to snage van LTC-a koja sada pravi ne inflaciju vec hiperinflaciju na strani skript/BTC koja ce se zavrsiti jako lose po vecinu altova.
Ovo je kao devedesete kod nas samo sto se sporije odvija. Na jednoj strani DM(BTC) a na drugoj dinar(ALTOVI) koji samo dobija drugu boju i par nula, vredi kada se nastampa a nakon par sati kada se pojavi na trzistu ne vredi nista.

Za 10 dana se naprave nove novcanice(izmisle novi ALT-ovi).Svaki put su sa tim bezvrednim papirima dileri povezani sa stamparijom (ovi sto kao izmisljaju novcice i prvi rudari) uspevali da pokupe sa ulice odredjenu kolicinu DM(BTC) ali kako je vreme odmicalo sve manje dok na kraju nije postalo skuplje stampanje i transport tih novcanica od kolicine DM koju su sa njima mogli dobiti na ulicama.
Mislim da smo sad na vrhu nekog skript-alt balona koji je pred zestokim pucanjem.
Verovatno ce preziveti samo LTC i par starih valuta a ostalo ce bukvalno preko noci nestati.
Onda vise nikome nece pasti na pamet da trosi resurse na pravljenje bezvrednih valuta, dobicemo pravi diff na LTC koji ce postaviti stvari na pravo mesto i tek onda treba ocekivati jacanje LTC/BTC odnosa.
 
to i ja pricam neko vreme, samo ne smatram ltc izuzetkom, jer osim sto su novcici malo bolje distribuirani, tj. korisnicka baza je malo sira - ja ne vidim iza toga neku realnu ekonomiju.

cak se ni asici ne placaju u ltc-u. ako se ne placaju, to moze samo da znaci da ce se novoiskopano vratiti u btc.

diff ne treba gledati kao na nešto što će doneti rast. rast diff je posledica rasta ocekivanja rudara-investitora. to ne moze biti razlog zbog kojeg cena odjednom mora da skoci.
 
Poslednja izmena:
Samo što liteshack ne meri samo scrypt nego sve algoritme.
Isto tako liteshack nije normalizovan za različite algoritme.
Isto tako liteshack prikazuje neki hashrate za valute kojima se pow (odavno) završio.
 
Znaci podelite 1.7M sa jednooooo 10 :)
 
pa ne možeš baš 10 jer ćeš dobiti manje od ltca. ali kupus je težak, besmislen sajt. sabira babe i žabe.
imaš dark gde piše 140 a u stvari je oko 25
imaš cloak gde piše 90 a u stvari je 0
xc gde piše 286 u stvari je 0
vtc gde piše 6.3 u stvari je 15ak
itd
 

Misljenje da ce samo BTC postojat je 10000000000000% retardirano, znaci jedna mreza jedan coin, jedan prokleta BTC fondacija, realnije da uvek imas altrnativu kao i u svemu zlato, srebro,... itd, dolar, euro, rublja, itd
Svugde imas alternativu, koji kazu da je jedino BTC potreban lazu ko kerovi, jer zele da izguraju 2000-5000$ po BTC i onda uskoce i bezvredan LTC i onda promene plocu i opet ocekuju rast od 50x

Znaci ko god da drzi samo BTC (ima ih ogroman broj) njihov licni interes je da LTC i sva ostala djubrestina padne sto vise tako da kad oni odluce da je BTC dovoljno napumpan i da ce mirovat mogu lepo svoja sredtva gurnut u taj alt i samim tim ga naduvat enormno, zato kazem da vecina laze debelo jer svi racunaju na to
 
Poslednja izmena:
Slazem se sa tim da nece biti samo btc, nego mi interesantan ovaj post jer implicira da su njih par pumpovali onda ltc i da tako verovatno mogu opet, mada dosta teze.
 
Slazem se sa tim da nece biti samo btc, nego mi interesantan ovaj post jer implicira da su njih par pumpovali onda ltc i da tako verovatno mogu opet, mada dosta teze.

Taj pump je bio vise long term, jer posle njega nije usledio dump... vec se cena srozala zajedno sa BTC-om uglavnom, takodje taj neko po mojoj proceni drzi bar 30% LTCa
 
Malo i srednji veprovi iz BTC sveta gledaju LTC
CryptoRally ‏@CryptoRally 8m
The action is on #Litecoin. I wonder if #Bitcoin depression is caused by LTC?
 
Ponovo sam instalirao wallet i pustio da radi sync jer mislim da ce mi trebati uskoro. Spreman sam da ga vadim ako treba ;)
 
Backup wallet-a jos nisam bacio na masinu a masina mi je sveze reinstalirana pre neki dan. To odradim za minut. Ne brini, za sada je sve pod kontrolom.
 
krastavac,ko se opece na mleko,duva posle i u jogurt :D
 
krastavac za prvi put sam isp'o maRmun pa sam mrdnuo ordere, sad zabacih udicu opet pa sta bude

1) Created buy order 43.16565022 LTC by price 3.15992 USD (total 136.40000144 USD)

:p
 
Kasno si se setio rodjo, nema sanse vise da neko onako zakuka za novcicima, neces opet dobiti priliku ;)
 
znam krastavac, sta da se radi, mozda porazmislim pa rasporedim drugacije ordere
 
Sta mislite, hoce ici jos ispod 7? Ostalo nesto dolara pa da se iskoriste pametnije.
 
Litecoin Difficulty: 15,071
Estimated Next Difficulty: 16,669 (+10.61%)

za oko sat, solidan skok
 
Tako nekako. Ja bas nisam racunao da ce 10% svaki put skakati ali moja procena je da 16-og udaramo u 20K, 4-og na 30K... Ako nastavi ovim tempom ili ubrza cak, stizemo i ranije.
35K za 30dana, to se uklapa i u moju racunicu ;)
 
Nazad
Vrh Dno