Šta je novo?

Program za iscitavanje teksta

  • Začetnik teme Začetnik teme nesa07
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

nesa07

Slavan
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruke
3,170
Poena
260
Da li postoji neki dobar program za iscitavanje teksta?
 
Kada ucitam tekst na srpskom u programu on mi prevodi na engleskom a po neku rec verovatno koju ne zna procita na srpskom. U svakom slucaju hvala na trudu.

Zato sam i naveo da je izbor jezika i prepoznavanje čest problem. Samo program namenski rađen za srpki bi mogao da bude u potpunosti funkcionalan. Ako ti je jako bitno da bude kvalitetno onda bi možda dobra ideja bila da kontaktiraš udruženje slepih i slabovidih, verujem da bi ti izašli u susret informacijom šta koriste
 
Nazad
Vrh Dno