Šta je novo?

Alcatel OT-997

Jeste tako i kod mene, mnogo je jak zvučnik :)
 
Ma danas iz cista mira. Nervira me to bas, morace na servis. A taman je sve pocelo da radi kako treba. Inace CameraMX je super, ali stalno je upaljen accelerometer. Zna li neko kako bi to moglo da se resi?
 
Ne primecujem neku razliku u trajanju baterije. Stoji mi vec dosta dugo Nexus 4 dot LWP i opet mi baterija izvlaci od ujutro do uvece sa do 5h screen on na Auto Brightness. :d
 
Poslednja izmena:
Piše mi u battery life da mi google maps vuče 24%baterije. WTF? Nije mi do sad brljavio.. A preko clean mastera vidim da google maps uopšte nije upaljen.
 
Poslednja izmena:
@ Psyhound & Gaga 3

Video sam da vam je screen-on time 4 i dobro preko 4 sata. Meni izvuce oko 3.5 satasa nekih 36-40h na bateriji. Koristite li onaj Energy Saver sto je dosao sa telefonom?
 
Sta se cimate oko baterije, kuci punjac, na poslu kablic, svaka kuca ga danas ima. Ja shurim 3g non stop, jos nema telefona koji je preizveo od 8 do 17h. :D
 
ljubisat100 , ne koristim bas nista od sejvera. :)
 
@ Psyhound & Gaga 3

Video sam da vam je screen-on time 4 i dobro preko 4 sata. Meni izvuce oko 3.5 satasa nekih 36-40h na bateriji. Koristite li onaj Energy Saver sto je dosao sa telefonom?

To je 2 dana skoro uptime, sta ocekujes? :D

Nemojte se ljudi opterecivati sa baterijom, posto ne koriste svi isto telefon
 
ljubisat100 , ne koristim nista od sejvera :) osvetljenje mi je jedino smanjeno na pola i to je to !
 
Meni je osvetljenje na MAX i izdrzi mi 1.5 dan uptime od prile . Bas cu danas da naprvim screenshot da vidim . :D ovo od prilike pisem . :D
 
Zna li neko kako cu gmail da vratim na staru vezriju, jer update ne dozvoljava skidanje atacmenta niti da ih vidim :/...Dobila sam neke fotke i ne mogu da se otvore!
 
Kako ne mozes? Klikni na sliku i kad ti otvori ti idi na settings i save.

Evo sad sam poslao sam sebi mail i uredno skinuo attachment
 
Idi uninstall updates iz app managera
 
Imam problem, sad sam uradila uninstall update na g talku i opet isto, pise couldn t download atachment ....:/ Znaci ne mogu da otvorim sliku da bih sacuvala. ... :/.....Neko resenje?
 
Imam problem, sad sam uradila uninstall update na g talku i opet isto, pise couldn t download atachment ....:/ Znaci ne mogu da otvorim sliku da bih sacuvala. ... :/.....Neko resenje?

Pa jel Gmail ili Gtalk? Prvo si rekla Gmail sad Gtalk.

Rekoh meni radi, jedino da obrišeš Gmail, pa da ga ponovo instaliraš
 
Meni bi alternativa bila i da se obesim, da imam toliko problema... :D
 
Gmail...al nemam opciju da ga obrisem, pa ponovo instaliram....ne pomaze restart telefona, znam da je u temi jos jedan decko isto pitao i da se to negde pojavilo posle apdejta, al ja danas obrisah apdejt pa opet isto :/.....
 
Root i možeš da brišeš :)
 
Ja sam deisntalirao update za google maps i sad više nema one greške prikazivanja vučenja baterije.. WTF google mape?
 
Ja sam deisntalirao update za google maps i sad više nema one greške prikazivanja vučenja baterije.. WTF google mape?
Ma ima tih idiodskih update sa Play-a za skoro svaku aplikaciju.Drenuje već prilično zastarelu Li-Ion battery samo tako.Imao sam brdo aplikacija koje nmž da isključiš nijednom do sada poznatom metodom iz auto-starta.:smash:
 
Poslednja izmena:
Da li je neko probao pudding camera aplikaciju na alkici?
Utisci?
 
Posle 7h baterija na 80%,imao sam 4-5 razgovora,2 poruke i malo interneta. Ranije je posle 1h baterija padala na 80%.
Sinoc pre spavanja sam se malo igrao telefonom i namestio da mi najvise 2 procesa rade u pozadini i ugasio sam brzo paljenje telefona. Mozda to ima neke veze,jer posle toga sam ga punio i baterija mi traje malo duze . Probajte i vi pa da vidimo da li je to-to . :)
Edit: zaboravio sam da dodam da mi je svetlost displeja na max. :D


Screenshot_2013-04-04-00-15-27.png
 
Poslednja izmena:
Blah, premali su tasteri ispod... Osim toga, tako sam se navikao na softverske tastere, sad živ ne bih uzeo one sa hardverskim =)
 
Nazad
Vrh Dno