Šta je novo?

Televizori iz Madjarske?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko neshto moze da mi kaze o ovom choveku, hteo bih da kupim dotichni Tv, pa da proverim za svaki sluchaj.
http://www.kupujemprodajem.com/Sams...i-800Hz--2786942-oglas.htm?filter_id=20130228
Hvala

Micri jesi izabrao prodavca? Podeli iskustva sa ovim prodavcem. I ja ga merkam za kupovinu TV-a.

Ja sam vise komada ,kupio od drugog coveka ,i mogu reci sve najbolje ,ako oces kontakt,poslacu ti link, na pm,kada sam ja kupovao prosle i pretprosle godine ,ovog nisam vidjao ,ali po pozitivnim komentarima ,izgleda ok ,najbolje pozovi pa porazgovaraj.

Može kontakt i menni, hvala!
 
Poslednja izmena od urednika:
uezo sam lg 42 660...

nekako mi je spor meni tv-a

you tub pola videa nece da pusta u ful scrinu

od aplikacija nema nista u njegovom marketu

igre su smesne...

jel ima neno neko resene za ove stvari?
 
Kolko kosta pana 50VT50 kod ovih što donose iz Mađarske?
 
Imas kod jednog za 1500e,ali najbolje pozovi vise njih ,mozda neko bude povoljniji.
 
Ima li bitne razlike u performansama kod tv-a sa dual core procesorom i onoga bez, konkretno dvoumim se između Samsung modela, 40es6710 i 40es6800?
 
Kupovina TVa iz Mađarske, igra živaca ili izazov za avanturiste...?
Sinoć je stigla prinova, posle tronedeljne trudnoće i porođaja. Rodio se Philip sa 16,8 KG i 102 cm , mnogo spominjani 5507 model.
@ Madjija poslušah te i eto 400Hz
@ dijabolik poslušah i tebe i pade 40"
@ mladen2008 kao i mnogi sa foruma gde su recenzije pohvališe TV...
O utiscima TV-a ne bih, jer ni nije tema.
Sama kupovina je bila izazov...
Pa evo par info na jednom mestu:
Edigital i elektrooutlet, u razgovoru sa prodavcima vraćaju 27%. (proveriću kad budem potraživao), Auchan me iznervirao jer ima devojke koje NEM TUC ANGULO..... neki lik kao TUC GERMAN, trebao sam snimati ( pečat bi bio mala maca za ovaj video). Igrarija oko naručivanja TVa da stigne u Szeged je potrajala desetak mailova, i uvek su odgovarali minimalno iako sam im postavljao više pitanja... Tako da se spremite!
Mediamarkt kao 20% vraća( reče prodavac), za Metro ne znam ali obe radnje mi nisu imale interesantne akcije.
Menjačnice se nalaze blizu trga. Evo linka jedne http://www.correctchange.hu/index.php?p=valto&vid=15 pa da budete u toku sa kursem, a druga je pored sa sličnim kursem. Naplati mi 400ft "bem li ga zašto ( verovatno provizija).
Robert u edigitalu TUC SRPSKI, dok kasirka NEM TUC, pa smo se šalili na sav glas...
Ako se odlučite za edigital, radnja se nalazi kod kružnog toka ( manjeg - imaju na sajtu mapu) , a kod većeg kružnog ( 200m) je Tesco, pa se auto može tamo parkirati. Ja sam u nekoj uličici blizu konjanika sreo policajce i rekoše mi da kupim parking kartu ( 430ft) za sat ( uzme se u radnjicama koje su smeštene par stepenika niže od trotoara- kao preuređeni podrumi kuća).

Overa papira za AFU, standardno desna kolona i čekate carinikovu mimiku za red. Bilo je preletača, tipa prođu levom pa parkiraju ispred ove "AFA grupe" ali cenim da su već uigrani i da podmazuju carinike, pa završe 10-15 min pre.
Carinik je tražio da otvorim TV da bi slikao serijski broj.

Neke će možda zbuniti moj stav da je kupovina izazov, ali ta tvrdnja je prvenstveno zbog rada sa ljudima (ko radi zna) i još kad nem tuc... ( mislio sam na prepiske mailovima, zvanja telefonom, jer se dešavalo da kasne sa replay-om)

Juče sam se i zabavio sa drugarom i ponovo bih išao da me neko pita, ipak je pravi saputnik zlata vredan ;)

Mislim da sam nekome pomogao informacijama i za sva pitanja sam tu.
Pozdrav i odoh da radim...
 
Poslednja izmena:
Kupovina TVa iz Mađarske, igra živaca ili izazov za avanturiste...?
Sinoć je stigla prinova, posle tronedeljne trudnoće i porođaja. Rodio se Philip sa 16,8 KG i 102 cm , mnogo spominjani 5507 model.
@ Madjija poslušah te i eto 400Hz
@ dijabolik poslušah i tebe i pade 40"
@ mladen2008 kao i mnogi sa foruma gde su recenzije pohvališe TV...
O utiscima TV-a ne bih, jer ni nije tema.
Sama kupovina je bila izazov...
Pa evo par info na jednom mestu:
Edigital i elektrooutlet, u razgovoru sa prodavcima vraćaju 27%. (proveriću kad budem potraživao), Auchan me iznervirao jer ima devojke koje NEM TUC ANGULO..... neki lik kao TUC GERMAN, trebao sam snimati ( pečat bi bio mala maca za ovaj video). Igrarija oko naručivanja TVa da stigne u Szeged je potrajala desetak mailova, i uvek su odgovarali minimalno iako sam im postavljao više pitanja... Tako da se spremite!
Mediamarkt kao 20% vraća( reče prodavac), za Metro ne znam ali obe radnje mi nisu imale interesantne akcije.
Menjačnice se nalaze blizu trga. Evo linka jedne http://www.correctchange.hu/index.php?p=valto&vid=15 pa da budete u toku sa kursem, a druga je pored sa sličnim kursem. Naplati mi 400ft "bem li ga zašto ( verovatno provizija).
Robert u edigitalu TUC SRPSKI, dok kasirka NEM TUC, pa smo se šalili na sav glas...
Ako se odlučite za edigital, radnja se nalazi kod kružnog toka ( manjeg - imaju na sajtu mapu) , a kod većeg kružnog ( 200m) je Tesco, pa se auto može tamo parkirati. Ja sam u nekoj uličici blizu konjanika sreo policajce i rekoše mi da kupim parking kartu ( 430ft) za sat ( uzme se u radnjicama koje su smeštene par stepenika niže od trotoara- kao preuređeni podrumi kuća).

Overa papira za AFU, standardno desna kolona i čekate carinikovu mimiku za red. Bilo je preletača, tipa prođu levom pa parkiraju ispred ove "AFA grupe" ali cenim da su već uigrani i da podmazuju carinike, pa završe 10-15 min pre.
Carinik je tražio da otvorim TV da bi slikao serijski broj.

Neke će možda zbuniti moj stav da je kupovina izazov, ali ta tvrdnja je prvenstveno zbog rada sa ljudima (ko radi zna) i još kad nem tuc... ( mislio sam na prepiske mailovima, zvanja telefonom, jer se dešavalo da kasne sa replay-om)

Juče sam se i zabavio sa drugarom i ponovo bih išao da me neko pita, ipak je pravi saputnik zlata vredan ;)

Mislim da sam nekome pomogao informacijama i za sva pitanja sam tu.
Pozdrav i odoh da radim...

Da li se uštedi neki novac u odnosu na preprodavce ?
 
Meni juce stigla plazma lg 50pa6500 za 550 evra.Uzeo sam ga sa kupujem prodajem od prodavca dejantehnika.Sve zavrseno za dan,tv nov ,zapakovan(bar tako sve deluje jer ne znam kako da udjem u servis meni da proverim).nisu mi stigli nikakvi papiri (garancija i racun )iako je receno da i to dobijam.Posle razgovora sa prodavcem obecano je da ce garanciju poslati u toku sledece nedelje,kao greskom nije poslato.Napisacu naknadno da li je ispostovan dogovor ili je prica za malu decu.Eto,da iznesem moje iskustvo vezano za "madjare",mozda nekom ppmognem.
 
Stekao sam utisak da 85% prodavaca sa kupinda obavezno "zaboravi" da posalje garanciju i racun...
 
@vladat1 480€ me izašao, mislim da su na KP 610€

Jesi li u tu cenu već uračunao povratak poreza od svih 27%? A koliki su ti bili ostali troškovi (parking, provizija, gorivo, eventualna putarina...)? Pretpostavljam da nisi uračunao ni troškove eventualnog carinjenja? Verovatno postoji tu i dodatni rizik pravljenja dodatnih troškova ličnog nošenja i vraćanja televizora u slučaju kvara u garantnom roku?

Kada smo već kod toga, koja je procedura usled kvara u garantnom roku ako kupimo televizor preko KP? Da li poštom vraćamo prodavcu TV pa on sve ostalo uradi ili mi moramo da se patimo i lično nosimo TV u Mađarsku. Da li u prvom slučaju mi snosimo samo troškove poštarine da prodavca TV-a, ili ima tu i nekih dodatnih troškova?
 
Poslednja izmena:
Recimo subotom, nema naplate parkinga.
 
Meni juce stigla plazma lg 50pa6500 za 550 evra.Uzeo sam ga sa kupujem prodajem od prodavca dejantehnika.Sve zavrseno za dan,tv nov ,zapakovan(bar tako sve deluje jer ne znam kako da udjem u servis meni da proverim).nisu mi stigli nikakvi papiri (garancija i racun )iako je receno da i to dobijam.Posle razgovora sa prodavcem obecano je da ce garanciju poslati u toku sledece nedelje,kao greskom nije poslato.Napisacu naknadno da li je ispostovan dogovor ili je prica za malu decu.Eto,da iznesem moje iskustvo vezano za "madjare",mozda nekom ppmognem.

I ja sam od njega kupio mog Philipsa ali mi je racun i garanciju poslao odmah uz tv. Krajnje je korektan bio sa njegove strane. Mozda jos nije dobio povracaj PDV-a pa ce poslati kasnije. :)
 
Putarina se ne plaća od granice do Segedina (i nazad). Inače za cenu putarune od Beograda do Subotice u Mađarskoj možete da se vozite nedelju dana (2,975 Forinti 10 dana).
 
Kupovina TVa iz Mađarske, igra živaca ili izazov za avanturiste...?
Sinoć je stigla prinova, posle tronedeljne trudnoće i porođaja. Rodio se Philip sa 16,8 KG i 102 cm , mnogo spominjani 5507 model.
@ Madjija poslušah te i eto 400Hz
@ dijabolik poslušah i tebe i pade 40"
@ mladen2008 kao i mnogi sa foruma gde su recenzije pohvališe TV...
O utiscima TV-a ne bih, jer ni nije tema.
Sama kupovina je bila izazov...
Pa evo par info na jednom mestu:
Edigital i elektrooutlet, u razgovoru sa prodavcima vraćaju 27%. (proveriću kad budem potraživao), Auchan me iznervirao jer ima devojke koje NEM TUC ANGULO..... neki lik kao TUC GERMAN, trebao sam snimati ( pečat bi bio mala maca za ovaj video). Igrarija oko naručivanja TVa da stigne u Szeged je potrajala desetak mailova, i uvek su odgovarali minimalno iako sam im postavljao više pitanja... Tako da se spremite!
Mediamarkt kao 20% vraća( reče prodavac), za Metro ne znam ali obe radnje mi nisu imale interesantne akcije.
Menjačnice se nalaze blizu trga. Evo linka jedne http://www.correctchange.hu/index.php?p=valto&vid=15 pa da budete u toku sa kursem, a druga je pored sa sličnim kursem. Naplati mi 400ft "bem li ga zašto ( verovatno provizija).
Robert u edigitalu TUC SRPSKI, dok kasirka NEM TUC, pa smo se šalili na sav glas...
Ako se odlučite za edigital, radnja se nalazi kod kružnog toka ( manjeg - imaju na sajtu mapu) , a kod većeg kružnog ( 200m) je Tesco, pa se auto može tamo parkirati. Ja sam u nekoj uličici blizu konjanika sreo policajce i rekoše mi da kupim parking kartu ( 430ft) za sat ( uzme se u radnjicama koje su smeštene par stepenika niže od trotoara- kao preuređeni podrumi kuća).

Overa papira za AFU, standardno desna kolona i čekate carinikovu mimiku za red. Bilo je preletača, tipa prođu levom pa parkiraju ispred ove "AFA grupe" ali cenim da su već uigrani i da podmazuju carinike, pa završe 10-15 min pre.
Carinik je tražio da otvorim TV da bi slikao serijski broj.

Neke će možda zbuniti moj stav da je kupovina izazov, ali ta tvrdnja je prvenstveno zbog rada sa ljudima (ko radi zna) i još kad nem tuc... ( mislio sam na prepiske mailovima, zvanja telefonom, jer se dešavalo da kasne sa replay-om)

Juče sam se i zabavio sa drugarom i ponovo bih išao da me neko pita, ipak je pravi saputnik zlata vredan ;)

Mislim da sam nekome pomogao informacijama i za sva pitanja sam tu.
Pozdrav i odoh da radim...

Cela ova prica je do reda za AFU, kakvo je iskustvo posle sa nasom carinom, moze li da se prodje na foru, na vezu ili mora da se plati cela globa?
 
I ja sam od njega kupio mog Philipsa ali mi je racun i garanciju poslao odmah uz tv. Krajnje je korektan bio sa njegove strane. Mozda jos nije dobio povracaj PDV-a pa ce poslati kasnije. :)

Pa i meni deluje ovako preko tel skroz normalan :) i stvarno je sve brzo zavrseno .Rece covek da ce poslati za koji dan ,nemam razloga da mu ne verujem :S:
 
Ne razumem ,sto se toliko cimate ,oko racuna i garancije,kad i ako se nesto desi tv-u,vi to preko njega zavrsavate,a sad dal je garancija kod mene ili njega sasvim nebitno.
 
Razumeo bih da ove marke priznaju nase ovlascene servise ,onda ok ,/bilo je reci samo o lg i panasonicu ali i za njih nisam siguran ,jer ima protivrecnih odgovora/.
 
Ne znam samo kako se resavaju situacije ako ti crkne TV npr. posle godinu dana, a taj model TV-a se u medjuvremenu vise ne proizvodi. Kakve su onda obaveze prodavaca sa KP prema kupcu?
 
Vidim da svi na KP šalju televizore Post Expressom (ili drugim servisom). Zar nije malo rizično slati plazmu od 30 kg na ovaj način? Šta ako bude da ju je kurir usput triput ispustio na beton? Kako se posle objasniti sa prodavcem?

Da li znate nekog pouzdanog prodavca (vidim da su uglavnom iz NS, SU...) koji bi pristao da lično dostavi plazmu u Beograd? Ako treba, i uz razumnu doplatu.
 
Dva drugara su uzela tako, ništa im nije falilo. Po rečima aks vozača sa kojim jedan od njih svakodnevno sarađuje, nonstop šalju i prevoze televizore, paze koliko mogu, valjda i pakovanje dodatno koliko sam razumeo...
 
Nema ni tri sata kako sam preko AKS-a dobio aluminijumsku satelitsku antenu vidljivo iskrivljenu. A za to se treba prilično potruditi.Zvali su me da robu po mraku preuzmem ispred kombija (kao fol ne mogu da priđu zgradi), a nisu mi dali ni da je raspakujem pred njima. Kažu da je zabranjeno da otvaram pre plaćanja, ako se posebno ne naglasi prilikom slanja. Tuga. Sada moram da se ganjam oko reklamacije. Pre isporuke prodavac mi je rekao da on obavezno proverava robu pre slanja, zbog lošeg iskustva prilikom transporta. Kada sam mu se večeras požalio, rekao mi je da mu ovo nije prvi slučaj za slanje preko ove firme. Posle ovog iskustva, teško da bi se odlučio za transport televizora preko kurirske službe.
 
Nema ni tri sata kako sam preko AKS-a dobio aluminijumsku satelitsku antenu vidljivo iskrivljenu. A za to se treba prilično potruditi.Zvali su me da robu po mraku preuzmem ispred kombija (kao fol ne mogu da priđu zgradi), a nisu mi dali ni da je raspakujem pred njima. Kažu da je zabranjeno da otvaram pre plaćanja, ako se posebno ne naglasi prilikom slanja. Tuga. Sada moram da se ganjam oko reklamacije. Pre isporuke prodavac mi je rekao da on obavezno proverava robu pre slanja, zbog lošeg iskustva prilikom transporta. Kada sam mu se večeras požalio, rekao mi je da mu ovo nije prvi slučaj za slanje preko ove firme. Posle ovog iskustva, teško da bi se odlučio za transport televizora preko kurirske službe.
Pa ganjaj prodavca:smash:. Ti si platio za novu stvar, a ne polovnu sa buvljaka. Neka on snosi nastalu stetu, pa nek vidi da li mu se u buducnosti isplati da radi sa istoimenom firmom ili da je menja.
 
meni je na kutiji od TV a prodavac iz SU nalepio nalepnicu"lomljivo" i jos napisao flomasterom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno