Šta je novo?

Hitman: Absolution

Ostavio sam MXAA na 2X, senke na medium, vsync ukljucen, sve ostalo na max I sve ukljuceno, average fps 61..... Hvala na savetima, ocigledno je veci MXAA za dual graphic card (sli ili cross fire)...

Mozes slobodno i senke na max. Imamo skoro istu konfiguraciju. Radice extra. ;)
 
Onu misiju King of Chinatown sam tako lako presao i brzo da sam mislio da ce biti malo izazova u igri, inace igram na Hard, ali prevario sam se, kasnije misije su sve teze, ima dosta neprijatelja i dosta brzo reaguju.
 
Onu misiju King of Chinatown sam tako lako presao i brzo da sam mislio da ce biti malo izazova u igri, inace igram na Hard, ali prevario sam se, kasnije misije su sve teze, ima dosta neprijatelja i dosta brzo reaguju.

Tu misiju sam presao za 4min ako ne i manje :)... Dzabe i svi ti ljudi i tolika detaljnost kad se nema sta raditi u toj misiji osim glavnog mission objective.
 
Jel za Blacbox verziju samo install and play kao sto kaze u uputstvu ili treba jos nesto obzirom da nece da krene igra - 'stop working'?
 
ja nemam srece ni sa ovom igrom skinem 2 verzije prvu ne mogu da instalram, skinem do 14 GB nece da se pokrene igra cak ni u procesima se ne pojavi... Sta se desava ovo vise :-(

Edit: Pojavi se u procesima i nestane nakon 5 sec
 
Инсталирај steam
 
Izvalio sam ... napokon igra radi sta znam dosta treba da me urokaju na normal, ali ono igra je jako zanimljiva...
 
Skini ovo...

http://www.techspot.com/downloads/5077-nvidia-inspector.html

kada pokrenes programcic klikni na tools dugmence (uz desnu ivicu prozora po sredini), pa iz padajuceg menija odaberi igru (profil) koju zelis da tweakujes.

On ima Radovana. :)

Skini neki fxaa injector i ubaci ga u folder gde je exe od igre: https://www.assembla.com/spaces/fxaa-pp-inject/documents

postoje verzija injectora za dx8/9, kao i za dx10/11 pa pogledaj u readme fajlu gde koju ubacujes.

hvala na savetima :smash:
 
ne mogu da pokrenem crnu kutiju.Od asasina radi a ova uopste nece da se pokrene...
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, evo imam problem sa ovom igrom, znaci skinuo sam Hitman Absolution-SKIDROW i instalirao po uputstvu, sve kako pise i instalirao Steam, ali nista se ne događa, kad kliknem na igru, samo se zavrti kruzic na par sekundi i prestane, skinuo sam i Blacbox verziju i Hitman Absolution Professional Edition misleci da ce pomoci, ali ista stvar se desava.
Imam Windows 7 64bit sve sam update-ovo konf. mi je Intel Core i7-2630QM, a graficka mi je NVIDIA GeForce GT 540M 2gb ni sam ne znam sta da radim ,molim ako netko zna da pomogne.
Hvala puno na pomoci.
 
Ja sam imao problema sa max payne-om 3 jer nisam imao SP1. Od tada samo sp1 :D
 
Izgleda da je SP 1 presudan jer ja sam imao bug samo bez steam-a a sp 1 od izlaska imam :-D Inace igra mi se mnogo dopada :-D
 
imam service pack1 a pretpostavljam i drugi negoo je neki drugi problem u pitanju(pretpostavljam za nas koji su instalirali windows sa service pack 1).
 
Poslednja izmena:
Imam i ja SP1 vec instaliran, update-ana graficka , dierect x novi i opet nece, zavrti se kruzic na desktopu i nista se ne desi.
 
Ja sam imao vec instaliran sp1, nisam ga naknadno skidao i assasin i hitmen mi rade bez problema. Probaj drugi lek ili proveri da ti anti virus ne brise neki fajl iz njega pa zato nece.
 
Imam i ja SP1 vec instaliran, update-ana graficka , dierect x novi i opet nece, zavrti se kruzic na desktopu i nista se ne desi.
Fali ti jos steam da instaliras i iskljuci net pre nego sto pocnes.

Inace opasno dobar Hitman. Kupio sam graficku pre neki dan samo zbog ove igre i odlicna je. Sinoc sam iskljucio telefon, ugasio tv i sva svetla u stanu (totalni mrak), sluske na usi i cepao sam ga do 5 jutros, kao u dobra stara vremena uz Hitman 1 & 2 koje sam igrao dok ne padnem sa stolice.
Bojao sam se da sam 'prerastao' takvo igranje ali mi je leglooo sjajno. Dobra je igra, ima smeka. ;)
 
Poslednja izmena:
Ma steam imam instaliran, probao i sa log-inom na njemu i bez, ali nije prolazilo, evo sad cu probati sa iskljucenim netom, napisao sam ranije da imam i Blacbox verziju i Hitman Absolution Professional Edition u kojima je lekic unutra vec, ali ista stvar se desava. Evo sad cu ugasiti i AV i Firewall i net pa pokusati, provjerio sam imam Direct X 11, lud sam vise od pokusaja, a tako bi zelio igrati legendu celavca.
 
Ma izvuci kabel od neta iz kompa i cepaj. To je meni resilo stvar.
 
Kabel je resenje.
Nego, moze li se nekako bez steama ?
 
Ne moze.
 
Opet nista, iskljucio kabel od neta iz kompa, iskljucio AV, Firewall, Steam instaliran, pokrenuo instalaciju Hitman Absolution Professional Edition i sve prođe u instalaciji OK, kad odem na pokretanje igre samo se zavrti kruzic na desktopu i nista dalje, u Control panelu od Nvidije postavio da je dize direktno preko graficke, a ne integrirane u kompu, ali ne ide nikako.
Sta jos da pokusam ni sam ne znam, nesto fali, komp je star godinu dana i ima dobru konfiguraciju, naveo u postovima prije, pomagajte molim vas..
 
Купи оригинал
 
Probao sam igru, nije lose, grafika je sarena ali sa losim sencenjem po meni. Da ne bude zabune ima mnogo objekata, ali nije ni primaci jednom Crysisu2 ili Battlefieldu. Nekako mi je sve kao crtani film, sta ja znam. Igra lepo radi.

u 1920x1080 sve ukljuceno sa 2xMSAA imam:

min fps 34
max fps 48
avg. 41,08

a kada iskljucim MSAA:

min 44
max 142
avg 50.68

U igranju je uglavnom 60, a najnize sto sam video je 36-37. Igra je pravi ATI ljubitelj, ali to je i ocekivano s obzirom na ATI logo na pocetku. Prosto neverovatno da 7950 ispadne brzi od GTX680, a igra nema NISTA POSEBNO grafiku. Sponzori su cudo, nema sta. Isto imam primedbu na "zivi svet". Drvece se bas i ne pomera, tj. lisce stoji, miruje, nekako je sem one vode, sve staticno i mrtvo. Valjda je to taj ATI-jev "svet". :D

Igra je za sada zanimljiva, videcemo kako vreme odmice da li je repetitivna, tj. da li ce poceti da smara isto ili jako slicno eliminisanje protivnika. Za sada je OK.
 
Poslednja izmena:
Zanima me da li je normalno da se ne cuju glasovi dok traje konverzacija u filmovima?
Evo sad sam presao prvu misiju i kad ubijem Dianu i dok traje ceo taj film, ne cuje se ni jedan glas kako prica, samo mi pise prevod.
 
Код мене се чује. Провери у опцијама да није нешто искључено.
 
Nazad
Vrh Dno