Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Market unlocker koliko vidim ne radi u roaming-u ...
 
@kibicer @Djilkosh_Ns
I ja sam trazio,... bezuspesno. :-( aka :(
 
Poslednja izmena:
krastavac, niko se ne grbavi za jedan karakter... :p
 
Kada stavim na česki neće Ć i Đ, a kad stavim na slovenski neće Š, Đ i Č :) sve u svemu mrka kapa :D

Ima grčki i portugalski i španski tako d nista od toga :)


Jos jedno pitanje za vas koji koristite SwiftKey tastaturu... Kako promeniti ove smajlije necu da mi bude ovaj :) nego hocu da mi bude :) jel ima to negde gde je instalirana da se namesti neki .txt ili sta vec...

Otvori attachment i tu su....

Tapatalk2 i ja
 
Neka twiter app koja izbacuje na desk obavestenje o novoj poruci koju je zeljeni nalog napisao? Nesto jednostavno ni treba
 
Može li neko na pm da mi pošalje link za nove mape Srbije (sa mostom na Adi) za igo, ali i ostatka Evrope? I neki link gde mogu kasnije da ih tražim, da ne smaram više ovde :(
 
koliko znam, objavio je samo Navteq. Teško se nalaze živi free linkovi
 
1 pitanje za novi Gmail za ICS: je li moguce da nema "mark as unread" opciju ili je ja samo ne vidim (ako je bitno, fon je One X)? :lupko:
 
Imas kad si u poruci ikonicu zatvorenog pisma dole sa desne strane.
 
:lupko: tako je to kad ikonice ne prati objasnjenje, mislio sam da je ta za arhiviranje ili tako nesto.. :p Tnx!
 
ja se prvo izvinjavam jer postavljam pitanje koje verovatno postoji u ovih 463 strane, ali posto ujutru idem na odmor, stvarno nemam vremena da citam temu od pocetka.
potrebna mi je neka aplikacija za galaxy s1 sa kojom cu da uradim back up poruka i imenika (i sta god jos ide u paketu, slike i video snimci mi nisu bitni) u neki fajl koji mogu da snimim na pc. ili ako app radi back up na sd onda taj file da prebacim na pc i tamo da cuvam sve, jer u slucaju da izgubim tel hocu da radim restore sa pc-ija. kies mi nije mnogo pomogao, vidim da je dosta popularan na netu my back up pro. nisam sinhronizovao kontakte sa google accountom, ukljucio sam u settingsima telefona back up, ali vidim na googlu se nista ne desava. i jos jedno krace pitanje, verovatno ne za ovaj thread, ali nemojte zameriti, da li sa promenom telefona gubim sve aplikacije ili su one vezane za google account i ako promenim tel treba samo da ih downloadujem sa marketa.
 
Poslednja izmena:
potrebna mi je neka aplikacija za galaxy s1 sa kojom cu da uradim back up poruka i imenika i jos jedno krace pitanje, verovatno ne za ovaj thread, ali nemojte zameriti, da li sa promenom telefona gubim sve aplikacije ili su one vezane za google account i ako promenim tel treba samo da ih downloadujem sa marketa.

back up poruka sa go sms, za imenik udjes u njega pa opcija export ili izvezi (sync sa google-om ukljucujes u podesavanjima pa nalozi i sinhronizacija pa nadjes opciju za sync kontakata)
kada se sa novim telefonom ulogujes na market sa adresom koju si koristio na starom telefonu pored my apps imas i listu sta si sve ikada instalirao na telefon koristeci taj gmail nalog
 
Nove verzije gosmsa nemaju više backup restore već su razvili posebnu aplikaciju koju valjda naplaćuju.
 
^Тачно.
Сад нам треба нешто друго.
 
back up poruka sa go sms, za imenik udjes u njega pa opcija export ili izvezi (sync sa google-om ukljucujes u podesavanjima pa nalozi i sinhronizacija pa nadjes opciju za sync kontakata)
kada se sa novim telefonom ulogujes na market sa adresom koju si koristio na starom telefonu pored my apps imas i listu sta si sve ikada instalirao na telefon koristeci taj gmail nalog

hvala, sve sam odradio osim poruka, koje mi ustvari nisu ni bitne. probao sam takodje i app list back up i my back up, nadam se da necu morati da vidim da li uspesno rade restore ili ne.
 
ja se prvo izvinjavam jer postavljam pitanje koje verovatno postoji u ovih 463 strane, ali posto ujutru idem na odmor, stvarno nemam vremena da citam temu od pocetka.
potrebna mi je neka aplikacija za galaxy s1 sa kojom cu da uradim back up poruka i imenika (i sta god jos ide u paketu, slike i video snimci mi nisu bitni) u neki fajl koji mogu da snimim na pc. ili ako app radi back up na sd onda taj file da prebacim na pc i tamo da cuvam sve, jer u slucaju da izgubim tel hocu da radim restore sa pc-ija. kies mi nije mnogo pomogao, vidim da je dosta popularan na netu my back up pro. nisam sinhronizovao kontakte sa google accountom, ukljucio sam u settingsima telefona back up, ali vidim na googlu se nista ne desava. i jos jedno krace pitanje, verovatno ne za ovaj thread, ali nemojte zameriti, da li sa promenom telefona gubim sve aplikacije ili su one vezane za google account i ako promenim tel treba samo da ih downloadujem sa marketa.

Imenik najbolje sinhronizuj sa google nalogom, za SMS imaš SMS backup & restore, a ako imaš rutovan telefon možeš uraditi backup svega na telefonu sa Titanium backupom.
 
da li te sms bekap & restore programe mogu da koristim da prebacim sve poruke sa DHD na One X? :)
 
Jel zna neko neku aplikaciju koja net koji se hvata preko wifi salje preko USB na komp?
Nalazim gomilu koja share-uje 3G na wifi ili USB,ali nista sto ide preko wifi na USB...
 
da li te sms bekap & restore programe mogu da koristim da prebacim sve poruke sa DHD na One X? :)

Mozes posto čuva backup fajl u .xml i onda samo prekopiras trebalo bi da može...

@centrifikacione kao što kaže strider sms backup & restore
 
Mozes, SMS Backup & Rrestore Pro ti napravi folder u okviru GMaila i tu smesti sve SMS poruke i posle mozes lako da uradis restore.
 
Kako da otkrijem koja app mi stalno pokrece gps? Gasio sam telefon, opet se to desava. Gasio sam gps, i cim ga upalim, krene da radi u pozadini.
 
Jel zna neko neku aplikaciju koja net koji se hvata preko wifi salje preko USB na komp?
Nalazim gomilu koja share-uje 3G na wifi ili USB,ali nista sto ide preko wifi na USB...

Nasao PdaNet,super programcic,sve moguce in/out kombinacije odradjuje

TT on HTC
 
Kako da otkrijem koja app mi stalno pokrece gps? Gasio sam telefon, opet se to desava. Gasio sam gps, i cim ga upalim, krene da radi u pozadini.

I ja sam imao isti problem i rešio sam ga gašenjem gpsa :p Jednostavno još nisam pronašao aplikaciju koja bi mi pokazivala šta koristi gps...
 
Nije ni gmaps ni latitude. Uopste ne mogu da izvalim sta je...
Drzim ga ugasenog u principu, ali me nervira sto ga nesto stalno pokrece u pozadini.
 
Zechs, and pa jesi probao ono što je yooyoo predložio S2 permission checker?
 
Mozes, SMS Backup & Rrestore Pro ti napravi folder u okviru GMaila i tu smesti sve SMS poruke i posle mozes lako da uradis restore.

tnx! :) BTW, po vasem misljenju, da li importovanje velike kolicine poruka posle uspori tel, tj ulazak u sms inbox i sl? Jer na DHD mi se cini da je to dosta sporije nego sto je nekad bilo, treba mu malo vremena da skonta sta je procitano, a sta nije, i sl...
 
Nazad
Vrh Dno