Šta je novo?

Darksiders 2

'DoG

Slavan
Učlanjen(a)
06.09.2007
Poruke
1,293
Poena
349
Posto je igra najavljena i za PC reko da otvorim temu ;)

Release Date: Q2 2012
Genre: Action
Publisher: THQ
Developer: Vigil Games

254300_10150266610590546_114852485545_9368139_1249  62_n.jpg




Darksiders II follows the exploits of Death, one of the four horsemen of the Apocalypse, in a weaving tale that runs parallel to the events in the original Darksiders game. This epic journey propels Death through various light and dark realms as he tries to redeem his brother War, the horseman who was blamed for prematurely starting the Apocalypse in Darksiders.

Featuring a dramatically larger world, full weapon and armor upgrade systems as well as bigger and more challenging dungeons and vast array of new enemies and bosses, Darksiders II strives to improve on every aspect of the original hit.
 
Posto youtube link iz prethodnog posta vise ne radi evo novog,nadam se da nece i ovaj izbrisati ;)



i par screenova:

2uo6flg.jpg


cover-full.jpg


cover-front.jpg
 
Poslednja izmena:
Nekako mi Death deluje vise cool od Wara :) Jedva cekam nastavak
 
Vidi ga Raziel, što se nabildovao :p
 
Prvi deo je bio odlican, i prica a i zabavan gameplay. I ja jedva cekam nastavak.
 
Ako nekog zanima evo na slici ostalih Horsemana.Ima ih 4 tako da ce igra najverovatnije imati 4 dela.

darksiders.jpg


Levo WAR, desno STRIFE, u sredini DEATH i gore FURY.
I jos par slicica:

1244886-darksiders_strife_super.jpg


1244885-darksiders_death_super.jpg


1244884-darksiders_fury_super.jpg
 
Poslednja izmena:
Uuuuuu.... looking good!

Prvi deo je bio ok, samo malo smoran zbog setanja po istim lokacijama.
 
Nadam se da nece izbaciti puzzle...
 
Nadogradjuju prvi deo u svakom pogledu. Tona novih lokacija (nekoliko "realmova"), vishe akcije, vishe puzzlea [manje repetitive questova], i full bigass loot sistem po sistemu profi hack&slashera [diablo/torchlight].

Nadam se da ce putešestvije Death-a na kraju dostići onaj momenat sa kraja prve igre. Biće šteta ako se War ne pojavi u igri.
 
"What starts with War ends with Death"

374212_10150505892945546_114852485545_11020273_1445064017_n.jpg




 
Poslednja izmena:
In separated news, Darksiders 2 izlazi NA LETO, istog dana i na PC-u i konzolama. Jedva cekam.
 
darksiders_by_thegameworld-d4itzmv.jpg
 
Nisam bas odusevljen izgledom smrti, ali dobro, nije ni toliko lose.
Ono sto je bitno je da ce igra verovatno biti fenomenalna. Ne moze biti unazadovana zbog konzole :D
 
 
401529_10150600798590546_114852485545_11383555_1976070273_n.jpg



 
Poslednja izmena:
Intervju za IGN:
Za razliku od War-a, Death je mnogo brži i agilniji i poređenja radi, mnogo ga je lakše uporediti sa princom iz POP trilogije nego recimo sa Kratosom iz God Of War-a.

Opet očekujte mnogo dungeon exploration-a, neprijatelja i zagonetki. Takođe će biti mnogo više bossova čija će borba ovaj put biti mnogo spektakularnija i zanimljivija i teža (boss fight-ovi su možda bili i najslabija tačka prvog dela).

Igra će biti četiri puta veća od prvog dela. Osim glavne priče, u igri ima puno NPC-jeva sa side questovima, koje možete ili ne morate preuzeti i rešiti. Svaki quest naravno donosi zanimljive nagrade.

Ubačeni su light RPG elementi. U zavisnosti od tipa oklopa (ima ukupno tri glavna oklopa), Death menja klasu. Slayer, Necromancer ili Wanderer. Zavisno od oklopa, svaka klasa ima svoj skill tree ala diablo, pa tako npr. ako uzmete necromancer klasu, možete npr. da otključate suludu magiju kojom ćete stvoriti hordu eksplozivnih zombija koji služe kao štit.

Death dobija novi item zvani Ghost Hook. pomoću nje možete da privučete neprijatelje, hvatate se za kuke da bi preskočili delove gde ne možete ići peške, ili se hvatati za zid.

Na pitanje da od izlaska prvog dela, igru upoređuju sa Legend Of Zelda i God Of War, Joe Mad je odgovorio: Laskalo nam je što su nas uporedjivali sa fantastičnim igrama a ne sa nekim smećem. Sličnost naravno postoji, ali u današnje vreme teško je napraviti nešto a da ne bude upoređivano sa nečim što već postoji. A što se tiče God Of War-a, više vremena smo proveli da igra NE izgleda kao GOW. Dešavalo se da napravimo jedan manji deo igre, pogledamo kako funkcioniše, i dođemo do zaključka da tako nešto postoji u GOW serijalu i kažemo, ne možemo da stavimo ovo, ajde da smislimo nešto drugo.

Tačan datum izlaska još uvek nije potvrđen ali svi bruje o tome kako igra izlazi u drugom kvartalu 2012.godine

Izvor:http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/3928-darksiders-ii-novi-info-o-igri-25-01-2012-a.html#post83003

Malo gameplay-a:
 
Poslednja izmena:
^svidja mi se i PoP fazon sto se tice trcanja po zidovima :D
 
Nego...ova druga dva jahaca nemaju veze sa Four Horsemen of the Apocalypse.
 
Nazad
Vrh Dno