Šta je novo?

Jakna za iPad

CiraEcchi

Slavan
Učlanjen(a)
14.07.2007
Poruke
163
Poena
319
Ima li kod nas neka kvalitetna zimska jakna sa dovoljno velikim dzepom po mogucjstvu unutrashnjim da moze iPad u njega da stane?

 
Tako nesto treba da ima u Urban shopu, a sad bas preporuku za neke modele verovatno moze dati samo neko ko ima jaknu sa dzepom u koji moze da se smesti ipad. Inace ako za oko 200e negde ima jakna sa slike u Srbiji, pa mogu reci da je vredi pazariti...
 
kako mislis da sednes negde sa ovolikim cudom u donjem dzepu ?
 
Jakna je odlična, išao sam na sajt, poručio bih je 100%, ali džaba, ne šalju u Srbiju.
 
QQ LL, kakva budževina. Ja sam rekao da je najveća mana tableta upravo to što ne može da se nosi u džepu, kad se Vlasi dosetiše pa napraviše džinovske džepove. :d Ne vredi, čak i sa ovakvom budževinom će biti krajnje neudobno nosati ga okolo. A i 200 dolara za jaknu, au.

Ne znam, možda oni mali 7" tableti mogu da se komforno nose u džepovima zimske jakne, ali iPad teško.
 
ad_ipad.jpg


"It's almost as if Steve Jobs designed the iPad just to fit in our products" :lupko::d

[YOUTUBE]YB_OAewCwKE[/YOUTUBE]
 
Što se tiče jakni...
Meni lično nije zapala za oko zato što može da se ubudži iPad (po meni je ovo *****ska varijanta, da šetam tablet u jakni), već sam izgled, specifikacija i funkcionalnost (sa nenaglaskom na iPad).
I onaj ko zna ko je ko u svetu proizvodnje i kvaliteta ski/winter jakni zna da dobra jakna dosta košta, ali i vredi. Meni lično jedna Northpole traje već 5-6 godina i nije nigde mrdnula, napravljena od gortexa, lagana kao pero, topla do bola, a opet telo diše ispod, nema znojenja, vodonepropusna. Postava od pamuka, džepova koliko hoćeš, a ima i svoju futrolu/rančić.
A koštala je... pa.... bolje da ne pričam, dosta. Ali ipak ja zadovoljan, s obzirom koliko se nosi otplatila je sama sebe. Jedino što je previše ski look, pa merkam neku univerzalniju, da ide uz sve, a opet da je kao ova.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno