Šta je novo?

Belinea, servis?

  • Začetnik teme Začetnik teme EMRAX
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

EMRAX

Slavan
Učlanjen(a)
30.01.2006
Poruke
418
Poena
319
Da li neko zna ko u NS ili u BG radi servis Belinea monitora? Hvala unapred...
 
Nekad je servis za Belineu bio Direct link u BG
 
Ok,hvala,mozda je bolje da dignem ruke od njega ...
 
kakve veze ima sto je belinea?
dobrom serviseru bi trebalo da bude nebitno.

TFT ili CRT?

koji je kvar u pitanju?
 
U pitanju je TFT nema slike , neko mi je rekao da mora da se zameni neki hv-board
 
mozda ne mora da se zameni, mozda moze da se popravi.
koji je model u pitanju?
 
Nisam siguran da li je dobra oznaka,posto se raspitujem za brata ... 170551
 
Belinea-je sada radi KimTec u vangarantnom roku, DL ne radi nista osim ako je u garanciji :crash::whip::smash:
 
hvala ti ,snasao sam se u medjuvremenu ... zavrsio je u kontejneru 🙂
 
Ma zezam se ,eno ga u podrumu ,nije moj monitor,burazerov je ... presao je na 22 incha ..
 
Belinea je odavno prsla... nema delova, nema podrske.
 
Delova? Zar TFT monitori nemaju gotovo iste delove? npr. mojoj belineJi panel je pravio Acer kao i nekim drugim proizvodjacima..
 
Nazad
Vrh Dno