Šta je novo?

Folije za Mob.tel.

  • Začetnik teme Začetnik teme aca85
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

aca85

Slavan
Učlanjen(a)
22.12.2008
Poruke
648
Poena
319
Zanima me u kojoj radnji u NS,ima da se kupe one folije sto se lepe na ekran,treba mi za HTC Magic ... cena nije bitna...samo da nadjem.
 
bulevar

Zanima me u kojoj radnji u NS,ima da se kupe one folije sto se lepe na ekran,treba mi za HTC Magic ... cena nije bitna...samo da nadjem.

na bulevaru pre zgrada Dalton, isto siva velika zgrada
radnja se zove mobihaus ili mobil plus, marvel ima servis tu i menjacnica je u radnji
tu imas garant folija (oni rade VP opreme i delova za telefone)

pozz
 
aha znam za tu radnju...ok pogledacu sutra
hvala
 
Nazad
Vrh Dno