Šta je novo?

Gde naci figurine?

Achilles89

Cenjen
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruke
32
Poena
154
Hteo bih uzeti figure tipa terminator,predator,alien.....Da li neko zna gde se to moze pronaci kod nas? Hvala
 
Aliena sam video proslog meseca u ComTrade-u na Uscu. Ima raznih figura i u Big Bengu, mada su uglavnom WOW.
 
Posebno me interesuje terminator.....znaci kvalitetne replike......Ali hvala vam. Nadam se da cu naci nekog t-600,t-800 🙂
 
Obrati se korisniku driver.
 
Imas u Brankovoj ulici (br.23) prodavnicu/knjizaru Dragon (tel: 328 5335) i oni imaju zaista veliki izbor raznoraznih figura (kako iz WoW-a, tako i iz drugih igara, filmova i sl). Nisam siguran 100% ali mislim da sam svojevremeno video i neku Terminator figuricu, (a aliena, betmena i neke sl figure videh nedavno). Nazovi, proveri sa njima, ili jos bolje idi pogledaj. Izbor im je skroz ok a i ljudi su totalno cool i prijatni. Ja sam nedavno uzeo sebi neku od figurica iz Spawn serijala. A ako te zanimaju vise WoW figurice, onda, kao sto rece Ryo, u BigBang-u u TC Usce imas zaista fin izbor (imaju i nesto od Street Fighter figura ako se ne varam). Eto, mozda ovo pomogne.

Pozdrav :banana:
 
Poslednja izmena:
Posebno me interesuje terminator.....znaci kvalitetne replike......Ali hvala vam. Nadam se da cu naci nekog t-600,t-800 🙂

Imas ispod vukovog spomenika u orange shopu terminator. Konkretno ovaj na slici. Ja sam hteo da ga kupim al kad sam pogledao izbliza............detalji su losi, nije bas lepo ofarban......ne vredi 2200 dinara
terminator_t-800_action_figure.jpg
 
Ma da ipak bih hteo one detaljnije replike..... I naravno endoskeleton 😀
 
Ma da ipak bih hteo one detaljnije replike..... I naravno endoskeleton 😀

E mislim da su u Dragonu imali i taj 😀 A ja sam pre godinu-dve u Zagrebu (prodavnica Land of Magic) uzeo extra i to poveliku figuru Spawn-a, a birao sam upravo izmedju nje, terminatora i fantasticno uradjene figure Robo Cop-a ,) Eh, kad se samo setim kakav su izbor imali u radnji... Pokupovao bi ja to sve da me nije mrzelo da teglim za BG 😀😛 A u Dragonu su imali ovog ako se ne varam http://www.spawn.com/toys/product.aspx?product=2063 Idi na www.spawn.com pa vidi sta sve ljudi rade od figurica 🙂 A sto tek ima zmajeva...Eh... /sigh

A inace, bio sam bas veceras u BigBangu - ima solidan izbor figura iz WoW-a, samo Guille iz Street Fightera i to po nekoj nenormalnoj ceni (tipa 3300 din) i neke figurice, cini mi se da je Final Fantasy ili nesto na tu foru, nisam bas zagledao. Od WoW figura, po meni je bas extra collectors edition Illidan, a on je valjda oko 4.5k din. A i ovaj je bas cool http://www.playergame.fr/boutiquepg/images/undead-model.jpg - taj mi stoji pored kompa 😀
 
Poslednja izmena:
A ko plaća režije kad vi bacate pare na ove plastične gluposti?😛
 
sponzori 😀
citaj mama i tata 😀
meni se jako svidja illidan 🙂
 
E mislim da su u Dragonu imali i taj 😀 A ja sam pre godinu-dve u Zagrebu (prodavnica Land of Magic) uzeo extra i to poveliku figuru Spawn-a, a birao sam upravo izmedju nje, terminatora i fantasticno uradjene figure Robo Cop-a ,) Eh, kad se samo setim kakav su izbor imali u radnji... Pokupovao bi ja to sve da me nije mrzelo da teglim za BG 😀😛 A u Dragonu su imali ovog ako se ne varam http://www.spawn.com/toys/product.aspx?product=2063 Idi na www.spawn.com pa vidi sta sve ljudi rade od figurica 🙂 A sto tek ima zmajeva...Eh... /sigh

A inace, bio sam bas veceras u BigBangu - ima solidan izbor figura iz WoW-a, samo Guille iz Street Fightera i to po nekoj nenormalnoj ceni (tipa 3300 din) i neke figurice, cini mi se da je Final Fantasy ili nesto na tu foru, nisam bas zagledao. Od WoW figura, po meni je bas extra collectors edition Illidan, a on je valjda oko 4.5k din. A i ovaj je bas cool http://www.playergame.fr/boutiquepg/images/undead-model.jpg - taj mi stoji pored kompa 😀

http://www.spawn.com/toys/media.aspx?product_id=2063&type=photo&file=mm5_t800endo_photo_02_dp.jpg
Uhhh, bas je dobra figurica ovog T-800 Endoskeletona!!!
A dobiju li se i lobanje po kojima gazi?!?!? 😛
 
Poslednja izmena:
Uh kako nije 🙂 Obe figure su prava umetnicka dela. Licno voleo bih da kupim t-600 i t-800. Po meni najbolji terminatori iz t filmova. Od wow figurica bih samo ilidana i ako postoji thrall i tauern chieftain 🙂 Lose napisano ali sta cu kada zurim. Ili ona buba od undedova, heroj/kralj buba..... Video sam neke indiana jones figurice, ali ne bih to nabavljao. Star wars bih i to darth-a 🙂 sa onim palpatinom i obi wana iz clone warsa sa yodom 😀

Evo par linkova:

http://www.starstore.com/acatalog/Starstore_Catalogue_TERMINATOR_STANDUPS_1904.html

http://www.darkfigures.com/teacfitestbu.html

Ali najace su ove za 45e figura shwarcija u real life size 😀
 

Aha, upravo taj. I izgleda bas super. Ima i izlozen u vitrini po primerak od svake figurice. Illidan nije toliko veliki, ali ima veeeelika krila 🙂 pa zaista deluje cool 🙂

A ko plaća režije kad vi bacate pare na ove plastične gluposti?

Ja se vadim da to kupujem za svoje klince 😉 ***, placaju se i drugi troskovi, al` mora covek s` vremena na vreme i sebe da obraduje necim 🙂 - doduse, moja zena bas i nema sluha za ovakve kupovine, al` sta da joj radim 😛 Naravno, sve je "jeftinije" 😉 nego sto zaista kosta i bas ta figurica je bila na "popustu" i sl 😛

@Acilles89

Ima u Big Bangu ovaj tauren (takodje veliki - collectors edition)

http://www.starstore.com/acatalog/wow-tauren-hunter.jpg

http://www.starstore.com/acatalog/NEW_IN_WORLD_OF_WARCRAFT_SERIES_3_ACTION_FIGURES.html

http://www.spawn.com/toys/media.aspx?product_id=2063&type=photo&file=mm5_t800endo_photo_02_dp.jpg
Uhhh, bas je dobra figurica ovog T-800 Endoskeletona!!!
A dobiju li se i lobanje po kojima gazi?!?!? 😛

Mislim da to ne ide u standardnoj varijanti 😀 - mozda eventualno neki collectors 😛
 
Poslednja izmena:
Zna li neko gde u BG-u moze da se nadje figurica Darth Vader-a?
 
Zna li neko gde u BG-u moze da se nadje figurica Darth Vader-a?

Imas u Turbo Limacu 😀 nesto od Star Wars figurica (Novi Merkator, TC Usce, centar kod Cumica...) ali nisam siguran da su imali Vadera. Svakako proveri. A inace, mislim da je u pomenutoj knjizari Dragon takodje bilo nesto i od SW serijala, ali nisam na to obracao paznju u skorije vreme - cimni ih pa pitaj 🙂

Pozdrav :wave:
 
Inace juce prolazeci pored Dragona u NS, vidim figuru licker-a u izlogu pa sam usao bas da vidim sta ima od figura vezano za RE, ali nazalost sve sto su imali vezano je za 5 deo igre, tako da nisam nista pazario. E da video sam i figure Terminatora bas razne varijante pa cak i figure iz Gears of War. Sto se tice detaljnosti boja itd, ne moze se reci da je aljkavo ali nije ni savrseno, mada ko hoce figuru na brzinu a da ne potrosi vise od 2-2500 din, bice zadovoljan, pogotovo sto ne mora da se cima sa postom, carinom i ostalim pijavicama.
 
A gde ima da se kupi velika plasma lampa? Znaci ne ona velicine osrednjeg vibratora 🙂
 
Jel zna neko gde imaju da se kupe figurice Igorice? :d
 
A Jagodice Bobice:d?
 
Nazad
Vrh Dno