Šta je novo?

Corsair cx400

OWERKLOKER

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruke
1,367
Poena
199
Pozdrav.Interesuje me gde ima da se pazari doticno napajanje?
I koje bi drugo moglo da drzi moju masinu klokovanu(u tom rangu ili jeftinije)?
 
ja sam ga i sebi i burazeru uzeo u gigatronu, a u tom rangu je i AXP Simple Power 500W mada bi ja pre išao na cors...
 
Taj corsair je bombona od napajanja, takodje sam uzeo jedan u Gigatronu pre par meseci.
 
Ja sam ga kupio, za novi komp, koji jos sklapam :smash: i privremeno ga stavio u masinu iz potpisa, ali verovatno ce tu i ostati, a za novu masinu cu kupiti jos jedno. Jednostavno takav kvalitet za te pare (ipak je to minimum para za ok napajanje), a sva koja su jeftinija par € su neuporedivo losija!
 
Nemojte mi reci da ga vise nema u BH-u :zgran::zgran:
 
***, prodato...za dalji info PM.
 
10-ak evra? koliko se secam Cors je bezmalo 2x skuplji 😀
 
gde u novom sadu da nadjem to napajanje:smash:
 
Nazad
Vrh Dno