Šta je novo?

Nova ploča sa dve IDE grane

  • Začetnik teme Začetnik teme Chupo
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Chupo

Slavan
Učlanjen(a)
02.12.2007
Poruke
2,866
Poena
380
Pretpostavljam da treba da ganjam neku sa VIA čipsetom, platforma mi nije toliko bitna, poželjno je da je 775 i DDR2, mada može i DDR1.

Ima li ovako nešto kod nas da se uzme? Na newegg-u sam našao ASRock 4CoreDual SATA2 ploču, ali je kod nas nigde ne nalazim.
 
A zar nije bolje da ne ogranicavash izbor ploce, vec da uzmesh ide controller za sicu koliko kosta.
 
Za to nisam siguran, jer je ta "sića" čitavih 2K dinara, za kojih mogu kupiti pola ploče, tako da mi je bolje dati te 2 hiljade za malo bolju ploču.

Lik kome treba ploča je ko ludak kupio 2 IDE harda od 320GB, a posle 2~3 meseca mu crkne ploča.
 
ima u winwin outletu ta asrock ploca, video sam je skoro, moj ortak je isto merka, imaju par komada
 
Za to nisam siguran, jer je ta "sića" čitavih 2K dinara, za kojih mogu kupiti pola ploče, tako da mi je bolje dati te 2 hiljade za malo bolju ploču.

Lik kome treba ploča je ko ludak kupio 2 IDE harda od 320GB, a posle 2~3 meseca mu crkne ploča.

Ne razumem u čemu je problem,
jedna IDE grana dva HDD,
zar to nije jednostavna matematika.

Naravno, neka kupi novu SATA optiku,
to mi se čini kao najkorektnije ulaganje,
još ako je neka starija optika u pitanju, pogotovo.
 
Nazad
Vrh Dno