GoranM
Čuven
- Učlanjen(a)
- 15.12.2001
- Poruke
- 8,993
- Poena
- 945
Drugar resio da kupi Z5500 i ne moze da se nacudi skoku cena sa nekih 25000dinara tamo krajem decembra i sadasnjih 40000dinara. Evro nije bas toliko isao gore. Jos mu ja kazem da je nesto bilo mnogo reklamacija bas u vreme tih Z5500 po 25k, mozda je zato i bila takva cena? Sad je covek totalno zbunjen. Boji se loseg kvaliteta. Ako je to po 25k i bila "usrana" serija i zbog toga je i imala takvu cenu onda mu nije problem sada dati i vise, ali se boji da to i dalje nije ta problematicna serija, ali po novoj ceni. Ko ce verovati trgovcima. Sta on sad da radi? Ja se bas i ne usudjujem da ga savetujem da kupi, a on bas zapeo, ali razumljivo ima strah.
Nesto sam mislio da ga uputim da razmisli o necem drugom, bolje nego da rizikuje.
:smash:
Nesto sam mislio da ga uputim da razmisli o necem drugom, bolje nego da rizikuje.
:smash: