- Učlanjen(a)
- 12.05.2005
- Poruke
- 1,880
- Poena
- 349
Dakle, interesuje me gde se moze naci neki hladniji a tih kuler za doticno podnozje (478)? Gledajuci po itsvetu i pc berzi nisam uspeo nista zadovoljavajuce da nadjem, izuzev nekog cooler mastera D-. Inace, bitno je da lokacija ne bude na NBG-u vec negde u centru.
Da li neko moze da pomogne oko ovoga. Za kuler bih dao do oko 1k din.
Hvala.
Da li neko moze da pomogne oko ovoga. Za kuler bih dao do oko 1k din.
Hvala.