Šta je novo?

kupovina iPhone-a iz Srbije?

Ima ga na oglasima na tone, ali su preskupi za sada. Najbolje ti je da ti ga neki rodjak donese od preko grane...
 
Ako bi ga narucivao online, zbog carine, poreza i postarine bi te izasao mozda i skuplje nego da kupis ovde po oglasima, ima ih gomila sto prodaju ljudi koji su dosli iz USA. Moze za 450e da se uzme
 
Cuo sam da ekran posle 2-3 meseca koriscenja bude sav izgreban!!
 
E bas bzvz ako je istina da se tako lako izgrebe ekran...
 
Nije istina...
Ali opet, nije zvaka za seljaka...
 
Ma jel ste vi gledali test iPhonea na PC world ili gde beshe (vec postoji tema). Tip je bacao iPhone po betonu pa je opet radio. Pokushao je da grebe zashtitno staklo kljuchem i nije uspeo da izgrebe.
P.S. Nisam Appleov advokat, ja bih uvek radije uzeo N95 jer je kompletniji telefon.
 
Heh, a najzanimljivije u celoj prici je da svi vlasnici N95 prelaze/zele da predju na iPhone :d
 
Meni n95 nije nista posebno. Moj prastari fuji s205s sa 2 mpixela pravi 100 puta lepse i cistije slike nego taj n95 sa 5mpixela i carl zeiss optikom. Drugar iz servisa kaze da mu sve vise i vise dolaze n95 na popravku, a to je najbolji pokazatelj koliko je tel. pouzdan. Najvise se zale na bateriju. Da imam n95 presao bih na bilo sta... :)
 
Znachi, shto se tiche izgleda iPhone je 10x lepshi od N95. Fotke sa N95 ne mogu da primirishu normalnom digitalcu (imam Fuji S5600 i mogu da potpishem prethodnu izjavu). Ali shto se tiche Symbian mobilnih telefona N95 JESTE najbolji paket, a iPhone mozete da poredite samo sa LG Pradom. Po funkcijama su oba daleeeeko ispod N95. Znachi nisam rekao da su IPhone i LG loshi, jednostavno ja vishe cenim kompletnost i gomilu funkcija od dizajna. Nadam se da necete da me pogreshno razumete.
 
hocu da kupim iPhone.....
pa me zanima da li je moguce da ga porucim preko site-a iz USA , i platim kreditnom karticom , ili ako neko ima neki bolji predlog da napise!
hvala

Uz današnje novine stigao mi je katalog "Megastores Electronica" i prodaju iPhone za54.990,00 din. Ovo je prvi put da vidim iPhone u nekoj regularnoj radnji. E sad, da li je nabavljen nekodiran ne, ne bih znao.
 
u UK je stigao iPhone ali samo preko ugovora (legalno), cuo sam da ce tako mozda i kod nas.. :D
videcemo :D
 
Свуда је преко уговора. У Немачкој је 399 евра: http://www.t-mobile.de/iphone/ Вероватно сад када крену празници, наши ће почети да доносе и из Немачке.
 
Poslednja izmena:
Je l' to ova americka bljuvotina koja ne moze ovo:

• Songs as Ringtones
• Games
• Any flash support
• Instant Messaging
• Picture messages (MMS)
• Video recording
• Voice recognition or voice dialing
• Wireless Bluetooth Stereo Streaming (A2DP)
• One-size-fits-all headset jack
• 3G (EV-DO/HSDPA)
• GPS
• A real keyboard
• Removable battery
• Expandable Storage
• Direct iTunes Music Store Access (Over Wi-Fi or EDGE) (a za ovo me bas nesto i zabole)

Ja stvarno ne znam sta se lozite na ovo, kupujte HTC i uzivajte, npr. Cruise
 
Bolje je investirati u ipod touch, ista je stvar osim sto nema telefon i fotoaparat, mozes da ga mod-ujes da postane slican na iphone = instalacija 3rd party applications je dosta prosto!
Male su sanse da ce ikada skoro iphone stici u srbiji!
 
Moguce je kupiti ga bez ugovora u Apple Store-u. Kada dodjes kuci predvidjeno je da ga povezes na racunar, preko USB kabla, i aktiviras ga putem iTunes-a kada se i odlucujes za neki od ponudjenih tarifnih paketa.

Naravno, dok ne odaberes neki od tarifnih paketa ne mozes koristiti iPhone, jer je zakljucan. Medjutim, cim ga doneses kuci, umesto da ga aktiviras preko iTunes-a, mozes ga i otkljucati pomocu nekog "jailbreak" softvera i imas iPhone bez ugovorne obaveze, ali to nije legalno :)
 
Je l' to ova americka bljuvotina koja ne moze ovo:

• Songs as Ringtones
• Games
• Any flash support
• Instant Messaging
• Picture messages (MMS)
• Video recording
• Voice recognition or voice dialing
• Wireless Bluetooth Stereo Streaming (A2DP)
• One-size-fits-all headset jack
• 3G (EV-DO/HSDPA)
• GPS
• A real keyboard
• Removable battery
• Expandable Storage
• Direct iTunes Music Store Access (Over Wi-Fi or EDGE) (a za ovo me bas nesto i zabole)

Ja stvarno ne znam sta se lozite na ovo, kupujte HTC i uzivajte, npr. Cruise

I ne samo to, nego i:
  • Can't drive a car
  • Can't cook your dinner
  • Can't play piano
  • Can't iron your loundry
  • ...
Lista stvari koje iPhone ne moze je nepregledna!
 
Moguce je kupiti ga bez ugovora u Apple Store-u. Kada dodjes kuci predvidjeno je da ga povezes na racunar, preko USB kabla, i aktiviras ga putem iTunes-a kada se i odlucujes za neki od ponudjenih tarifnih paketa.

Naravno, dok ne odaberes neki od tarifnih paketa ne mozes koristiti iPhone, jer je zakljucan. Medjutim, cim ga doneses kuci, umesto da ga aktiviras preko iTunes-a, mozes ga i otkljucati pomocu nekog "jailbreak" softvera i imas iPhone bez ugovorne obaveze, ali to nije legalno :)

Shto je najgore, to jeste legalno :)
Po njihovom zakonu nije nelegalno dekodirati telefon, samo je nelegalno menjati IMEI broj telefona :)
 
hehe kul. :) mada sam odustao od iphonea. ja ne znam koj debil je na telefon cija je (po meni) najbolja funkcija kvalitetna reprodukcija zvuka, stavio jack u koj moze da se ukljuci 2% slusalica.... *****izam.
 
Zasto sam ja mislio da je na iPhone-u 3.5mm,siguran si da je 2.5mm jack?:S:
Bash tuga ako jeste . . .
 
nije, ali je ulaz uvucen par milimetara, taman dovoljno da sve slusalice koje imaju malo deblju gumu oko jacka ne mogu da se koriste. a to su odprilike sve....
 
nije, ali je ulaz uvucen par milimetara, taman dovoljno da sve slusalice koje imaju malo deblju gumu oko jacka ne mogu da se koriste. a to su odprilike sve....

Pomaze li skalpel tu mozda?
'Ajd' Luka, kao da se nisi ispraksao sa maketama.:d
 
Nazad
Vrh Dno