Šta je novo?

Samsung T166 vs S166

silverglider

Administrator
Administrator
Učlanjen(a)
30.07.2000
Poruke
5,577
Poena
770
Samsung je bio izbacio novu S166 seriju sa gustinom od 160MB po ploči koja bi trebalo da je ultra-silent (a još uvek pristojno brza). Je li probao neko?
 
da ne otvaram novi topic o samsungu:

pre dosta godina, kad su se samsung diskovi po prvi put pojavili kod nas na trzistu, imao sam prilike da radim sa vecim brojem istih. aktuelni kapaciteti su bili 40 - 80GB (cini mi se). ono sto me je veoma razocaralo je bilo da je bar trecina ako i ne polovina otkazala u prvih pola godine koriscenja. garancija je odradjena korektno, ali to mi je poljuljalo pouzdanje u samsung diskove. od tada sam ih izbegavao. da li se u medjuvremenu, posto ja nemam vec godina iskustva sa samsungom, situacija promenila?
kakva je pouzdanost samsung hardova danas? any comments?

hvala.
 
Ja vec godinu ipo koristim SAMSUNG SP2504C 250GB i veoma sam zadovoljan hardom !
 
Kako si to veoma zadovoljan?
 
Pa bio sam skeptik kada su u pitanju Samsung hdd-ovi ali me je ovaj razuverio. Mislio sam da cu imati neki problem sa njim kao sto sam imao ranije sa Samsungom !
 
Poslednja izmena:
Zna li neko gde u Beogradu moze da se kupi Samsung SpinPoint T166 HD501LJ 500GB? Hvala unapred
ja sam narucio u eurolinku Samsung SpinPoint P80 7200 16MB 500GB, ali P80 tog kapaciteta ne postoji na samsungovom sajtu niti bilo gde na netu, pa se nesto nadam da su pogresno naveli specifikaciju tj. da je rec o T166 :) ... javljam kad stigne.
 
Za koju cenu? I kolika he garancija u EL-u?

ja sam narucio u eurolinku Samsung SpinPoint P80 7200 16MB 500GB, ali P80 tog kapaciteta ne postoji na samsungovom sajtu niti bilo gde na netu, pa se nesto nadam da su pogresno naveli specifikaciju tj. da je rec o T166 :) ... javljam kad stigne.

Šta bi, koja je serija? T166?
 
Poslednja izmena od urednika:
Moj je T166 serija ali od 320GB, i to bas ovaj koji sam trazio da kupim, HD321KJ SATA2 320GB 16MB cache. Nabavljeno preko firme www.solytron.co.yu koja je zvanicni uvoznik i distributer Samsung Storage-a. Ako te zanima neki disk, baci mi PM pa da vidimo moze li se nabaviti.
Pozdrav.
 
Moj je T166 serija ali od 320GB, i to bas ovaj koji sam trazio da kupim, HD321KJ SATA2 320GB 16MB cache. Nabavljeno preko firme www.solytron.co.yu koja je zvanicni uvoznik i distributer Samsung Storage-a. Ako te zanima neki disk, baci mi PM pa da vidimo moze li se nabaviti.
Pozdrav.

Po kojoj ceni si ga pazario? Kakvi su utisci? Prvenstveno me zanima buka...

Edit: Na brzinu sam pokušao da ga pronadjem kod nas, pa nešto i nisam uspeo. Ovaj Solytron je neka veleprodaja?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno