Iznajmis, odigras Bioshock i vratis 😀
Me too, bash bih voleo da odigram NBA 2K7, nekad sam ga igrao na Dreamcast-u .. 🙁
Bash jeftino :smash: Sachekacu do zime da padne malo cena pa cu sam kupiti ... Obichno pred bozic i ta ****** padaju cene ... Mislim makar da padne i za 50 evra ...Ima u oglasima ps3 za 1000 dinara/dan
Boze sacuvaj...Obichno pred bozic i ta ******...
Boze sacuvaj...
Ozbiljno sta bude ako iznajmis xbox360 i desi ti se rod?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari