Nakon sto sam Gigabyte 7600GS karticu sa pasivnim hladjenjem zamenio za Club3d sa coolerom (zbog navodno manje temperature), pitam se kako izmeriti temperaturu na ovoj novoj kartici?
Gigabyte je imao svoj interni program V-Tuner, ali Club3D nema (barem nema na CD-u koji sam dobio sa njom).
Dakle kako da proverim temp?
Gigabyte je imao svoj interni program V-Tuner, ali Club3D nema (barem nema na CD-u koji sam dobio sa njom).
Dakle kako da proverim temp?