Šta je novo?

Zvuk ucitavanja igre na Spectrumu

dbaja

Čuven
Učlanjen(a)
06.02.2001
Poruke
657
Poena
619
Kako da nateram emulator da "pusti" zvuk kao da snima program, kako bih mogao snimiti isti u wav ili mp3 formatu?
Bas bih voleo da imam snimak, recimo, ucitavanja neke slike a nemam vise ni jednu jedinu kasetu sa Spectrumovim igrama da je iskoristim.
Ili, da li postoji neki konvertor koji bi ROM module konvertovao u WAV ili bilo koji drugi "zvucni" format da ga mogu snimiti u mp3 formatu.
 
Poslednja izmena:
Divota, baš ono što mi treba.
HVALA!
 
Jel ti taj zvuk treba da bi te podsetio kako zvuci ili zbog necega drugog?
 
Jel ti taj zvuk treba da bi te podsetio kako zvuci ili zbog necega drugog?

Da, samo da bi me podsetio dobrih vremena i mog Spectruma. Stavio sam kompletnu "melodiju" Manic Minera da mi bude zvono na mom SE V600 telefonu. Kad ljudi oko mene cuju to zvono, preneraze se kao kad bi me videli da radim nesto na Spectrumu a ne na PCju;) Ali ko njih sljivi.:smash:
 
Isprobao sam, radi !!!! Yes yes great succsess! :)
 
Dbaja, zamolio bih te da mi uploadujes melodiju manic minera...

Unapred hvala
 
Dbaja, zamolio bih te da mi uploadujes melodiju manic minera...

Unapred hvala

Ovde nemam bluetooth da bih ti prebacio sa telefona, pa evo ti tap-player plugin za Winamp i ROM Manic minera. Ako se ne snađeš, poslaću ti sa laptopa kad dođem kući.
 

Prilozi

  • tap_player.zip
    42.6 KB · Pregleda: 65
  • MANIC MINER.ZIP
    13.9 KB · Pregleda: 69
Ovde nemam bluetooth da bih ti prebacio sa telefona, pa evo ti tap-player plugin za Winamp i ROM Manic minera. Ako se ne snađeš, poslaću ti sa laptopa kad dođem kući.




malo ot: Dbaja, jel ovjt tvoj avatar iz nosferatu-a?
 
Nazad
Vrh Dno