Šta je novo?

zvučnici i slušalice istovremeno na eksternoj zvučnoj kartici

enDuRo99

Slavan
Učlanjen(a)
17.08.2008
Poruke
387
Poena
395
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 5600 & Noctua NH-P12S chroMax.white
Matična ploča
ASUS TUF Gaming B550-Plus
RAM
Corsair Vengeance RGB PRO SL 2×8GB DDR4 3600
GPU
Gigabyte Aorus RX 6800XT Master Type C 16G
Storage
ADATA XPG SX8200 Pro 512GB + 2TB
Zvuk
Terratec Aureon XFIRE8.0 HD & Microlab FC570BT & AverMedia GH335
PSU
Corsair RM750x (2021)
Kućište
NZXT H7 Flow White
Monitor
BenQ Mobiuz EX2710R
Miš & tastatura
Razer DeathAdder V2 Pro & Royal Kludge RK-H81 (Sky Cyan Switch)
Ostale periferije
Xbox Wireless Contr.
Mobilni telefon
Motorola Moto Edge 40 (Nebula Green)
Pametni uređaji
Huawei Watch GT 4 (Green)
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Izvinjavam se što upadam u temu. Imam jedno pitanjce vezano za povezivanje zvučnika i slušalica sa eksternom zvučnom kartom.
Narednih dana treba da mi stignu Mikrolab FC570BT, koji mogu da se povežu sa zvučnom i preko optičkog kabla. Ukoliko bih ih tako povezao, da li bih slušalice mogle da i dalje budu povezane na 3,5mm izlaz tako da na oba izlaza mogu da dobijem zvuk? Trenutno su slušalice i zvučnici povezani preko razdelnika na isti 3,5mm izlaz.
 
koja zvučna? 3.5mm line-out nije predviđen za slušalice
 
Zvučna je Teratek iz My Gear.
Na drugoj fotografiji se vide 3,5mm ulazi i izlazi koje zvučna poseduje. Ima i optički ulaz i izlaz.
 
pa, sumnjam da zvučna podržava istovremeno puštanje i preko slušalica i preko drugog izlaza. mada, vidi šta sve od podešavanja ima softver koji ide uz nju
 
U pravu si. Neće da može preko dva izlaza istovremeno. Moram da iz kontrol panela zvučne karte prebacim sa optičkog na 3,5mm da bih dobio zvuk na slušalicama.
Probao sam sve načine povezivanja, osim koakcijalnog. Sve radi kako treba. Zvuk je malo drugačiji/intenzivniji u odnosu na Altek ATP-3 koje sam "slušao" skoro 20 godina. Trebaće malo vremena da se uši naviknu.
 
Nazad
Vrh Dno