Šta je novo?

Kućna multimedija Zvučnici do 100e

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Sympathy Chan

Slavan
Učlanjen(a)
30.10.2011
Poruke
2,189
Poena
240
Uzeo bih neke zvučnike koje bih primarno koristio za single player gaming, pa mi treba neka preporuka u ovom cenovnom rangu :) Ono što sam na brzaka laički pikirao su:

 
Ako bih mogao da se nadovežem na temu. Trebaju mi zvučnici, budžet najbolje do 100 evra ali može i preko ako zaista vredi kombinacija.
Gledao sam:
  • Edifier R1700BT white (samo mi se zbog boje dopadaju), oni su valjda 24W RMS - oko 100 evra na KP
  • Edifier R1700BTs (ne dopada mi se boja) oni su valjda 66W RMS - oko 100 evra na KP
  • Edifier R1080BT (dopada mi se izgled jako) ali su slabašni oko 24W RMS i nemaju woofer - oko 65 evra na KP
  • Microlab F330 (ne dopada mi se boja) oni su 56W i nemaju BT - oko 7000 dinara kod nas online
Jel ima neka preporuka u beloj boji da dobro svira za ove pare?

Za zajebancije tipa pojačala plus ogromne kutije niti imam prostora niti imam vremena niti me radi Hi-fi, hoću samo da kompjuter što bolje svira za neku razumnu lovu.
 
Gde ima Edifier MR4? Na KP neke blesave cene, na iponu su 90 evra...
 
Poslednja izmena:
Poruceni beli, 90 evra.
Beli su 33000 forinti, crni 53000 forinti, isti zvucnik...


Po netu kazu da su bolji od PreSonus Eris 3.5.
Kao neki Pioneer monitori od 300 evra za par i ovi Edifier imaju switch, production i music dok se to na Pioneer zove DJ i production.
Znaci mogu biti "zabavni" na dugme, ne mora EQ da radi. Meni treba da su zabavni a zvuk je sigurno bolji od bookshelf modela poput r1700bt ili r1280t :)

Stize i Lusya DAC, ne idu na Realtek HD audio.
 
Recicu ti kad stigne :) Kurirska sluzba, otkup na 90 evra kao sto napisah.
 
11200 dinara
Tek sam ih povezao, mnogo bolje zvuce preko Lusiye nego li integruse.
Mada merkam jos jedan DAC, neki lampas sa AE.

Da imam opciju uzeo bih Swans OS-10, ovako dobri su i MR4.

Nearfield su, tako da je najbolje biti ispred njih, ali mogu i sobu od 20 m2 da ispune.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno