Šta je novo?

Zastitna folija za touch screen...?

slipstream

Slavan
Učlanjen(a)
01.12.2004
Poruke
277
Poena
319
Probao sam TnB PROLCD01 (tri folije u pakovanju)...i dosta je losa.
Da li negde moze da se nadje nesto kvalitetnije kod nas...?
 
Probao sam TnB PROLCD01 (tri folije u pakovanju)...i dosta je losa.
Da li negde moze da se nadje nesto kvalitetnije kod nas...?

Imas Belkin zastitne folije u Mercatoru.
Kostaju oko 1200 dinara.
P.S. nadam se da mislimo na isto (folije za iPod Touch ili iPhone)

41WuMnFr9gL._SL500_AA280_.jpg
 
Treba mi za SE M600i, koliko folija ide u pakovanju i koje su dimenzije... Jel mozes da ih poredis sa ovim TnB, ako si ih nekad koristio...?
 
ja sam kupio te folije u PC4YOU na Trgu,kostale su oko 400 din..dobija se 3 folije
 
Moze li mi reci neko jel su te belkin skroz samolepljive i kako se ponasaju pod suncem (smanjuju vidljivost ekrana?).
 
U Mercatoru ima Belkin folija Screen Overlay, odlicne su. Samolepljive i ne smanjuju vidjivost ekrana na suncu, Screen size 3.5 inches.
Ove su namenjene za iPhone-ove, ali kome odgovara ova dimenzija moze i za druge telefone samo da se isece folija.
 
U Mercatoru ima Belkin folija Screen Overlay, odlicne su. Samolepljive i ne smanjuju vidjivost ekrana na suncu, Screen size 3.5 inches.
Ove su namenjene za iPhone-ove, ali kome odgovara ova dimenzija moze i za druge telefone samo da se isece folija.

Hvala najlepse za informaciju!! Jos samo da pitam jel se za tih 1200din dobije jedna ili visE?
 
Dobijas tri komada u pakovanju i neku krpicu i vlaznu maramicu.
Pitaj ih slobodno da ti otvore kutijicu kad budes uzimao foliju.

p.s. posto vidim da si iz okoline Novog Sada, pokusaj u Mercatoru NS. Trebalo bi i tamo da ima na pultu AppleCentra.
 
Poslednja izmena:
M600i koristim 10tak meseci veoma veoma intenzivno i više se izlizao na zadnjoj strani od futrole za pojasom, nego što sam ekran ima bilo kakvih tragova korišćenja. Cenim da su u ovom slučaju te folije besmislena stvar, posebno što i ovako ima jako loš prikaz na ekranu po jakom svetlu.
 
Mnogo ljudi to tvrdi, al' ja se nešto ne usuđujem bez folije, šta znam...
 
Ma daj bre, na svakoj nokiji do sada su muzge po ekranu pocele da se javljaju vrlo ubrzo posle kupovine!
 
Opet aktuelno pitanje...jel se pojavilo nesto novo/staro da valja za iphone i gde se moze kupiti u Novom Sadu. Zadnji put kada sam trazio belkinove u mercatoru nisu imali :S:
 
Opet aktuelno pitanje...jel se pojavilo nesto novo/staro da valja za iphone i gde se moze kupiti u Novom Sadu. Zadnji put kada sam trazio belkinove u mercatoru nisu imali :S:

Ja video u merkatoru, 1200 din je!
Mene pati jedino gde u ns naci gumene fotrole za iphone
 
Poslednja izmena:
ima samo za 3g model a to mi bas i nije po meri za moj matori iPhone :((
ako jos neko ima ideju gde se mogu naci ove za 2g nek slobodno pise,ili jos bolje ako
je nekom ostao komad pa da trgujemo posto u pakovanju budu 3.
 
Nazad
Vrh Dno