Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2023

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zapravo je ovaj papir u potpunosti usklađen sa našim Zakonom. Ne smeju da navedu proceduru, odnosno, kada je navedu, ne smeju da navedu za šta je. Prilično glupa ograničenja za reklamiranje zdravstvenih usluga.
a ova? :)
 

Prilozi

  • IMG_20230829_183205_edit_59628249698713.jpg
    IMG_20230829_183205_edit_59628249698713.jpg
    129.6 KB · Pregleda: 366
To sa botoksom se sada verovatno vodi kao kozmetički tretman. Lekare specijalistu navode, jer to sada verovatno rade priučeni ljudi.

Ako nije kozmetički, onda je kažnjivo zakonom. Bar bilo pre, nećemo sada o godinama, kada sam pisao diplomski rad "Strateško marketing planiranje u privatnom zdravstvenom sektoru" 😄
 
To sa botoksom se sada verovatno vodi kao kozmetički tretman. Lekare specijalistu navode, jer to sada verovatno rade priučeni ljudi.

Ako nije kozmetički, onda je kažnjivo zakonom. Bar bilo pre, nećemo sada o godinama, kada sam pisao diplomski rad "Strateško marketing planiranje u privatnom zdravstvenom sektoru" 😄
Da... i vidi se tačno razlika :D
U zgradi gde mi je firma imaju klinika plastične hirurgije, a nekoliko spratova ispod i kozmetički salon. Ove kad ispadaju iz salona kao da su peglu poljubile.
 
FB_IMG_1695383476009.jpg
Brothel Candles; were used extensively in European brothels between 1880-1905 CE. They were also popular in the Western United States during Gold Rush years. Concept was simple, you paid your price of admission, so to speak, and then you and your rent-a-date would head to 'Room of Requirement'.

Lady of the Night would light the wick and you’d get busy. A brothel candle burned for approximately seven minutes. When the candle went out, you were done. Even if you weren’t, technically, done. Some ladies would trim the candles down, so they’d burn for even less time. To which I say, good on ya, gals.
 
Opet kasnim, da ne zaokružujem

Ji0wvHF.jpg
 
Morao sam da odzumiram na 50% i izadjem da gledam sa terase kako bih video. Tek na 3 m sa zoom out sam primetio lice. Ako je to uopste sto treba da se vidi. I to samo na devojci levo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno