Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2023

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^Fotošop kaže da je ista nijansa sive, ali se mozak nekad igra s nama.
Još jedan primer: Na ovoj slici sve kugle su iste boje

illusion_colorballs_stripes.jpg
 
Možda je ćopavac?
 
Leva je cudna (rezervna), totalni si zbunj napravio :LOL:
Зато сам написао ову десно(мислећи на жену која иде по сред улице, а и може јој се😀).
 
Зато сам написао ову десно(мислећи на жену која иде по сред улице, а и може јој се😀).
Ali ta desno ne zauzima ni 3% slike, ne vidi se, pride je ... prosecna.
Aj da si stavio vime na 50% desno, pa da covek kaze, ne nisam video rezervnu gumu levo :)

Ono sto me cudi jos vise je da jedan moderator kaci rasisticku (doduse odlicnu) foru.. ali dobru!
Taj isti mod mi je vrv davao poene na mnogo blaze nonPC slike! :ROFLMAO:
Duke, welcome to the club, nikad nije kasno! :LOL:
 
Poslednja izmena:
Ono sto me cudi jos vise je da jedan moderator kaci rasisticku (doduse odlicnu) foru.. ali dobru!
Taj isti mod mi je vrv davao poene na mnogo blaze nonPC slike! :ROFLMAO:
Duke, welcome to the club, nikad nije kasno! :LOL:
Rasisticka je ako je ti tako vidis. Ja vidim tesko naglasavanje predrasuda u saljivom obliku, predrasuda kojih nisam bio (toliko) svestan dok nisam otisao da zivim u raznobojnu okolinu.
Kao rasista ne bih dugo opstao medju kolegama iz Somalije,Etiopije, Kongo, Niger, Maroko, Tunis, Egipat itd...
Evo sad me zove kolega pravoslavni crnac iz Etiopije da me casti vecerom, od kog sam naucio da Etiopija ima jednu od najjacih pravoslavnih zajednica na svetu.
Fascinantne nacije i tradicije
 
Rasisticka je ako je ti tako vidis. Ja vidim tesko naglasavanje predrasuda u saljivom obliku, predrasuda kojih nisam bio (toliko) svestan dok nisam otisao da zivim u raznobojnu okolinu.
Kao rasista ne bih dugo opstao medju kolegama iz Somalije,Etiopije, Kongo, Niger, Maroko, Tunis, Egipat itd...
Evo sad me zove kolega pravoslavni crnac iz Etiopije da me casti vecerom, od kog sam naucio da Etiopija ima jednu od najjacih pravoslavnih zajednica na svetu.
Fascinantne nacije i tradicije
Svaka čast, tako i ja kažem od kad sam doselio ovde pa me neko pita i javno moram odgovoriti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno