Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
8821ce506cf73df7933740da00eb8b24.jpg
 
Dxxw96DX0AEOHhx.jpg
 
^ Videh mnogo gore stvari na bestgore, no ovo me je lepo nasmejalo. [emoji1787]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ni Panter ni Elefant nisu postojali 41-e. Zna svako ko je igrao Panzer General koja je muka dočekati ozbiljne tenkove. :)
 
Valjalo bi malo demokratije podeliti i po Venecueli
fd503944a36bcab0dfe4e80629847864.jpg
 
Isto što i mi
 
Bolje na Kanadu. ;D
 
Dobro ajde da batalimo (samo) teorije zavere i sve ostalo. Ako su ovi u pustinji izgradili onakve gradove, zive ko polubogovi (ej Emirati su placali u startu Englezima da ostanu sa vojskom) sta su ovi uradili pa da bukvalno nemaju da jedu!? Mislim, nije im ovaj sofer predsednik 70 godina. Nemoguce je da ih toliko krade a da im bar ne ostavi za hranu? Dakle, pitanje je, sta moras toliko da za.eres pa da nemas da jedes a imas nafte toliko da ne moras da radis i zivis ko Bog? (Ima ih ko SA, 3x vise od UAE, 6x od Norvezana)

Ameri sve da su hteli da ih ugase, pored tolikog bogatstva, ne bi uspeli bez rata. Ovde rata nije bilo, gde ide novac od nafte?
 
Poslednja izmena:
A mislis da se uopste i eksploatise nafta. Mozda su naftna polja pod koncesijama,socijalizam je to svasta je moguce

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Problem Venecuele što je većina njihove nafta u čvrstom stanju (uljni pesak). Može se eksplatisati sa površinskih kopova slično kao ugalj, ili upumavaju jako visok pritisak u zemlju (oil fracking) da bi izdvojili naftu.
To je mnogo skuplja proizvodnja, nego kod Arapa.
d6e3f2622f7e87ec0a32d0c2e7a85e2c.jpg
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno