Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eIJbPHX.jpg
 
  • Like
Reagovanja: M J
Apsolutno tacno! (Posle one zlatno bele haljine i ljubicastih cipela vise ne verujem ni sopstvenim ocima)
 
Ja prvi imam zelju da ga gadjam i kad nije bas blizu i u centru grada snima :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Iskreno, ako izuzmemo ono što je očigledno, a to je da su likovi sa fotografije neki Američki redneci, ne vidim zašto je problem da gađam drona koji mi nadleće dvorište i snima? Pogotovo ako leti nisko sa očiglednom namerom da snimi ono što se dešava u dvorištu.

Ma ok je to sto pricas i slazem se ali sami likovi su me odmah asocirali na ove indijance.
 
Naletih na nekom fotografskom sajtu gde profesionalac objasnjava kako se moze slikati napolju bez asistenta:

noassist.jpg
 
Vidis da je blic glava na stativu? Asistent mu je apsolutno nepotreban. To je mogao bilo ko da se uhvati za stativ. U najgorem slucaju neko pored je drzao stativ da ga ne ne prevrne vetar, daleko od toga da je smesno ili zanimljivo.
 
Vidis da je blic glava na stativu? Asistent mu je apsolutno nepotreban. To je mogao bilo ko da se uhvati za stativ. U najgorem slucaju neko pored je drzao stativ da ga ne ne prevrne vetar, daleko od toga da je smesno ili zanimljivo.

Odosmo u offtopic, ali upravo to i radi asistent na fotkanju - najcesce pridrzava stativ da ne rokne. :)
 
Da, lici na donji deo

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno