Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tumblr_of6q9wVTke1u68i54o1_540.gif
 
uploadfromtaptalk1476712531603.jpg

Sent from my D6503
 
Tezak off, pisem ovo iz ocaja:

Bio sam na Ani danas po prvi put u zivotu. Ozloglaseni forum. Toliko se unisteno osecam, morao bih kod psihijatra...
Trebalo je vise da me upozorite, jeb***. Ovo mi je bilo jedno od najtraumaticnijih iskustava u zivotu. Neka mi neko kaze da su ono maloletne klinke pod nekom teskom drogom da ne popizidim jos vise sad. Nakon 5 minuta sam potpuno izgubio samopouzdanje u sebe, da bih minut posle toga naisao na to da je upravo samopouzdanje ono sto je najbitnije pa sam se osecao jos gore. Necu da idem u detalje, ali stvarno sam istraumiran. Ne mogu da verujem o kakvim stvarima misle i kako zenski mozak radi. Zelim da budem peder.

Ako si svojevoljno išao tamo, želja ti je verovatno bila ispunjena i pre toga :p
 
^^To je odgovor mirzi za matorstvo... au bre stvarno si mnogo mator ;)
 
Skoro burazer prodavao neki fensi pribor za pecanje i prica mi da su mu nudili goveda, pse, kuhinjske aparate, video nadzor sisteme...u zamenu. Neki njegov pajtos ribolovac je uzeo cerci konja za rodjendan od pribora :D
 
Tezak off, pisem ovo iz ocaja:

Bio sam na Ani danas po prvi put u zivotu. Ozloglaseni forum. Toliko se unisteno osecam, morao bih kod psihijatra...
Trebalo je vise da me upozorite, jeb***. Ovo mi je bilo jedno od najtraumaticnijih iskustava u zivotu. Neka mi neko kaze da su ono maloletne klinke pod nekom teskom drogom da ne popizidim jos vise sad. Nakon 5 minuta sam potpuno izgubio samopouzdanje u sebe, da bih minut posle toga naisao na to da je upravo samopouzdanje ono sto je najbitnije pa sam se osecao jos gore. Necu da idem u detalje, ali stvarno sam istraumiran. Ne mogu da verujem o kakvim stvarima misle i kako zenski mozak radi. Zelim da budem peder.

ZlaqAmr.png

Ko me tero da idem tamo...
 
Capture.JPG
 
Hahaha, kad bi vise bilo ovakvih clanova, a manje onih "pojavilo se nesto plavo i ja sam pritisnuo donje dugme, ali nista".
 
Da nije Kokan Junior?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno