Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tumblr_nu2ksgz5ha1qhoq7to1_500.jpg
 
^^^no strings attached
 
Through our eyes, the universe is perceiving itself.
Through our ears, the universe is listening to its harmonies.
We are the witnesses through which the universe becomes conscious of its glory, of its magnificence


Alan Watts

tumblr_ndjh84Qs0r1sn75h6o1_500.gif
 
Poslednja izmena:
Sledeci dobija ban.

Otvorite temu pa pricajte do sutra.
 
Through our eyes, the universe is perceiving itself.
Through our ears, the universe is listening to its harmonies.
We are the witnesses through which the universe becomes conscious of its glory, of its magnificence


Alan Watts

tumblr_ndjh84Qs0r1sn75h6o1_500.gif
uploadfromtaptalk1441486885417.jpg
Imam skoro istu sliku [emoji2]
 
Viđao sam šarke van šume, al' još češće sam viđao poskoke na raznim mestima!

Problem sa belouškom je što je šarena kad je mlada, pa se ljudi tripuju. Mada... tripuju se svakako... Pro tip: ako ima okrugle zenice - belouška, smuk, tako nešto. Ako ima one fensi eliptične, k'o u filmovima, možda zažališ što si joj se toliko približio da vidiš zenice. :d Kol'ko znam tip nije 100% tačan, ali trebalo bi da radi za domaće zmije.
 
ako ides putem koji je travnat, gusta trava, pretpostavljam da ides neutabanim putem. ako ides neutabanim putem pretpostavljam da ides putem koji ima neke vece ili manje strmine. ako ides putem koji ima takve strmine preporucljivo je da nosis stap. ako vec nosis je*eni stap lupaj sa njime po zemlji, oteraces sve do jednu zmiju u krugu od x metara, koja je i pomislila da bleji tu iz ko zna kog razloga, pa nije ni mnogo bitno da gledas gde gazis, tj. ispred sebe.

svejedno, ako ides putem koji je divljina, iako nemas stap (pravis se pametan) lupaj nogama u zemlju malo jace nego inace i gledaj gde je*eno gazis.

ako si pametnjakovic koji hoda po divljini kao po centru beograda, pa gledas 10 metara ispred sebe (ili ko zena, dignes nos u nebesa)dok hodas, onda ces i da nagazis nesto sto ce mozda da bude poslednje sto vidis u zivotu, i tu ce priroda da odradi svoj posao sama - eliminisace te iz genetskog pula. steta ako si vec ostavio potomstvo, onda prirodni mehanizmi ne rade kako treba, radice na potomstvu... valjda... ako ne rade ni na potomstu onda smo u problemu. mada smo mi u raznim problemima vec duze vreme...

ja od malena navikao da gledam gde gazim, i onda ljudi kazu da idem pogrblen, a meni cudno bilo kad vidim ljude koji dignu nos u nebesa dok idu pa se saplicu po gradu (njih bi priroda odradila da su u prirodi). video sam ne jednom zivotinjce ispred mene koje bi moglo da me zezne, tako da prilicno pazim gde gazim. jos se i rimuje.

priroda zaebana stvar. jos da nam dodje igor da nam objasni da su zmije tu zbog nas....
 
Poslednja izmena:
^LOL

Kod mene bez gradjevinskih poduhvata, alkohola i trudnoće (bežanija iz "nebeske države" perzistira) :

2a5f8a126af3d0fb61dd16e165959da7.jpg
 
Poslednja izmena:
h53401C15
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno