Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
gFRWMR4.gif
 
Vukajlija strikes again with 5 year old pic
 
Ja malopre videh, za mene je novo :) A nisam obratio paznju na link (jer nisam nasao na vukajliji), inace ne bih okacio jer znam da ima alergicnih :wave:
 
Ja malopre videh, za mene je novo :) A nisam obratio paznju na link (jer nisam nasao na vukajliji), inace ne bih okacio jer znam da ima alergicnih :wave:

И ја сам алергичан на 9fag, па не њаким кад неко одатле каче слике. Коме се не свиђа нек прескочи
 
R6p6IAD2hMwyQ.gif


2WTiJvCn79Exq.gif
 
И ја сам алергичан на 9fag, па не њаким кад неко одатле каче слике. Коме се не свиђа нек прескочи

realno sve na internetu je repost necega... prvo se kaci na reddit pa sa reddita na 9gag pa sa 9gaga zavrsava ovde i po ostalim forumima... ko prati navedene sajtove zna o cemu pricam
 
Sve? Pa valjda mora najpre negde da se pojavi original kako bi uopste bio moguc repost.
 
Telefoniraj tiho i vozi geparda sa sobom
 
pre ce biti da je Ocelot, ili veliki Serval :)
 
Gepard. I to je tamo maltene tradicija, Egipcani su ih recimo koristili za lov. I btw gepardi su najpitomiji od velikih macaka:)
 
and here we go. pa de si nasao igoritzi da pricas o mackama?
 
Haha, sta da radi covek kad je ipak gepard. Da precuti jer je Igorica cat authority? :d
 
Bolje da ga vozi ovako zivog na sedistu nego neku sa krznom od istog.
 
Haha, sta da radi covek kad je ipak gepard. Da precuti jer je Igorica cat authority? :d
A zašto je Igoritz-a promenuo nick u pokojnog Majkla? Koliko se secam, imao je nick Igoritz-a?

Bolje da ga vozi ovako zivog na sedistu nego neku sa krznom od istog.
Budal*ština.
Da sam Bog, napravio bih smisao na planeti.
Ako je tebi besmisla isuviše, ne znači da je Nama smisla premalo.
 
Poslednja izmena:
Kad smo kod dzizuza
Pibt4Pi.jpg
 
Hahah gdin Rej Alen...
 
Oke, nisam znao za tradiciju, ali mi je delovala macka manje pa sam zbog toga pomislio na Servala pre svega. I gepardi i servali imaju tu "suzu" odnosno saru u obliku suze koja ide od ociju do usta.

Nisam cat expert, samo volim te zivotinje jer se zgrozim kad ljudi napisu da "macke nemaju osecanja a pas je mega giga" a to govore iskljucivo jer nikad nisu imali macku bilo koje sorte, avlijaner, pedigre ili eventualno divlja.

i inace, kad smo kod slanja po burek, meni je ovo najbolji burek u kosarci ikada :)

i1AdTUEz80Ah5.gif
 
S razlogom to ljudi misle o mackama. Macke su nasamoziviji kucni ljubimac ikad.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno