Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda su na uniweb-u :d

Jasno da jesu, ali skoro da je svejedno - koliko puta mi se desilo da naletim na neki hakovan sajt, pa nako dokon pogledam koji su jos na tom serveru, kad ono pola hakovano i to pre par meseci.
Srbijica medj' sljivama.
 
"we beats you" moze da vise bude sleng nego nepoznavanje engleskog, mozda .. :)
 
QefW35fjdRCUHgS8M49bWWsLy3-d2PCUE7oLKIOZGlA=w420-h236-no
 
Zasto mora da ima veze razbijanje sajta sa kompanijom koja pruza hosting? Ako drzis neke dzumle, php gluposti ili samo rupicaste sajtove, zasto je bilo kome problem da ti ga srusi i dobije privilegije da pise po tvojim fajlovima i direktorijumima? Mislio sam da na ovom forumu vreme provode ljudi koji se bar malo razumeju u IT...
 
Zasto mora da ima veze razbijanje sajta sa kompanijom koja pruza hosting? Ako drzis neke dzumle, php gluposti ili samo rupicaste sajtove, zasto je bilo kome problem da ti ga srusi i dobije privilegije da pise po tvojim fajlovima i direktorijumima? Mislio sam da na ovom forumu vreme provode ljudi koji se bar malo razumeju u IT...

Ne mora da ima veze, ali moze. U ovim slucajevima ima - prosto :)
Ako je ostavljeno onima koji hostuju da popunjavaju rupe u setovanjima managed/shared servera, onda je to i vise od prizivanja nevolje.

Ontopic:
7558_10152135208253934_1666393770_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja i dalje ne vidim vezu :) Ovde je ocigledan propust na nivou sajta kao i u 99% slucajeva.
 
Pa veza bi mogla da bude to sto je i hosterov sajt dobra mesta za XST, i sto se i pored toga moze doci do raznih source fajlova bez muke.
Recimo...
 
World of tanks matchmaking. :), nazalost ja sam bio u pogresnoj ekipi!
 

Prilozi

  • shot_026.jpg
    shot_026.jpg
    664.6 KB · Pregleda: 660
EPIC
IDHI2XI.jpg
 
gde mu je druga ruka :d
 
na shitti sajtu, poznati (verovatno i najpopularniji) prodavac it opreme kod nas :)
i dalje stoji kao komentar, samo pronadjite artikal i5-4440 :)
 
Poslednja izmena:
1011747_678444478843331_1052714183_n.jpg
 
moze ime ove ribe ispred dzastina ?
 
Ma zanima ga gde da kupi haljinu :)
 
acid_picdump_11.jpg


acid_picdump_26.jpg
 
Poslednja izmena:
sa drugog telefona posaljes poruku nekom od ostalih :D
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno