Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2013

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova dvojca sa slike su prezivela. Sto se padobrana tice i to je rizicno jer moze vetar da ih nabaci na drugu vertenjacu.
 
OMG!
 
Ova dvojca sa slike su prezivela. Sto se padobrana tice i to je rizicno jer moze vetar da ih nabaci na drugu vertenjacu.

Da, ja se nisam lepo izrazio. Treba da naucim da stavim tacku ponekad :p. Btw sto se tice padobrana, pa jeste da ima vetrova tu (zbog toga i vetrenjace :p), ali to se vrti veoma sporo, ne bi moglo da uvuce/samelje coveka, niti cak da ga pomeri sa putanje. Si mislio da udari u stub druge vetrenjace? Pa vecu sansu ima da prezivi ako skoci sa padobranom nego bez njega :S.
 
Si mislio da udari u stub druge vetrenjace? Pa vecu sansu ima da prezivi ako skoci sa padobranom nego bez njega :S.
Tamo je vetrovito jelte a vetar je nocna mora svakog padobranca + mala visina. Pre koju godinu je neki lik skakao s Usca i msm da je slomio nogu a taj je neki pro skakac. Svi ti sto skacu s malih visina su lomili ruke i noge 100x jednostavno nemaju vremana (visine) da se uspore.
 
ˇBes nogu/ruku,preziveces... ne moze serviser gore sa padobranom jer jednostavno nema mesta da ga nosi na ledjima a ne prakticno je da ga vuce + alat...
 
U zemljama 3. sveta (mi smo negde tamo, ko zna da l' smo 3. još uvek) to tako rade.

Na zapadu, Francuskoj, Tuluzu konkretno se to to radi kako treba (nema fejkovanja, prave kocke).

xaah.jpg

Oduvek mrzim te kocke, i Evropljani ih koriste zbog isplativosti i brzine, a Afrikanci misleci da je to cool, zarad mode upropastavaju savrsen beton :wall:


Pa naravno, kakav crni padobran... Eventualno da svaka vetrenjaca ima neku sajlu za spustanje, ali nece vlasnici da daju pare za to. Inzenjeri da promene dizajn buducih sklopova u vetrenjaci ako treba, a radnici da vise paze i postuju procedure, i onda nema straha od pozara.

aRQ7nmy_460sa.gif


E nek' je ovaj pao na beton :smash:
 
Hahaah :D
 
^
Poslednje dve slike mi otvaraju bolne rane :D I moje prve ljubavi Nexus i9250 :/
 
Morao sam :d

Slika je ovaj put u spoiler-u, cisto da malo postedim one koji se prave da im smeta :p

57.jpg
 
s6wLwHB.png
 
Hook & Daggers..

party-wipeout.gif
 
hehehe mnogo dobro!
Jel imaju neki naziv ove vrste slika kada neciju zanimljivu glavu ili pozu nataknu u razne scene? Skoro svaki put me takav fazon nasmeje.

Ideja za ovakvu internet praksu nema nazalost zajednicko ime ali ima vise originalnih izvora.

Do I have Potential - lik koji je na bodybuilding forumu 2006 godine pitao da li ima potencijala, i uslikao se presmesno bukvalno seo na penal. zvanicno najfotoshopovanija slika svih vremena:

http://knowyourmeme.com/memes/badboy2-im-18-do-i-have-potential

Photoshop requests - u nekoliko instanci ljudi su trazili photoshoperima da im pomognu oko edita slike, i onda je nastao haos. dve najpoznatije su cale i sin, i lik koji hoce da drzi sunce:

http://knowyourmeme.com/memes/photoshop-request-threads
 
zar to nije faceswap, headswap, štagodswap? u stvari nije, to je kad se baš zamene glave, ili štagod.
 
Poslednja izmena:
seems-legit-7.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno