Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2013

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tumblr_mg260wUfsb1qbyxr0o1_500.gif
 
On topic,
do_what_i_want_27.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Iz rusko drzavljanstvo dobijes i Sibirske macice :)

6ZLCK.jpg


fB94M.jpg
 

Neophodno za bilo kakav ozbiljan posao :D.

Off topic: nedavno sam gledao CV-eve koji su stigli kod mene u firmi na jedan konkurs. Uglavnom su se javili mladji ljudi, tek diplomirani. Ne možete da verujete koliko ljudi nisu svesni sebe i svoje gluposti i neznanja. Počevši od tri rečenice u biografiji, slovne greške, ošišana slova, neformartiran tekst, slike sa svadbi, slike iz ruke kad sami sebe slikaju...
A takvih je bez preterivanja 80%
 
Neophodno za bilo kakav ozbiljan posao :D.

Off topic: nedavno sam gledao CV-eve koji su stigli kod mene u firmi na jedan konkurs. Uglavnom su se javili mladji ljudi, tek diplomirani. Ne možete da verujete koliko ljudi nisu svesni sebe i svoje gluposti i neznanja. Počevši od tri rečenice u biografiji, slovne greške, ošišana slova, neformartiran tekst, slike sa svadbi, slike iz ruke kad sami sebe slikaju...
A takvih je bez preterivanja 80%

Mogu da verujem, znam o čemu pričaš :smash:
 
A CV-evi inace imaju poentu u pm, svi izbaronisu najstrasnije..
 
Poslednjih godinu dana procitao sam na stotine CV-a. Interesantno je da 90% ljudi zna MS Office i "internet", a CV sa gomilom korespondentnih gresaka, pocev od margina, izbora fonta...

I naravno svako drugi je master u Photoshop-u.
 
thumbnail.ashx.jpg

Ovaj se sigurno nece kupati na 25 maju ili na hrvatskom primoriju. Samo moze u kadi da se kupa a da bude siguran ga ne pretuche neko.
 
Nije maca odavno bila :d

0.jpg
 
Pogledajte prilog 104361

Ovaj se sigurno nece kupati na 25 maju ili na hrvatskom primoriju. Samo moze u kadi da se kupa a da bude siguran ga ne pretuche neko.

Evo i ja se sigurno necu kupati na hrvatskom primorju a nemam niti tetovazu niti sam patriJota :)
Ali otkud ti to da se nece kupati na 25. maju, zar to nije kupaliste na Dorcolu?
 
Poslednja izmena:
^ Na žalost... objasnio si mu...
 
alf-pacino.jpg

Paćino... Alf
 
Onda bi i car Dušan imao problema danas pošto je u svom grbu imao i šahovnicu!

49715_grb-cara-dusana_if.jpg
 
Hybki.png
 
highDEAS a? :D :d
 
Jel i ti bacas svoje ideje tamo, ima bisera stvarno. :D

when someone in the circle doesnt smoke.
its like...im high, they're not. They dont understand anything i say...its just, awkward.
 
smoking-kills-advertisement.jpg


The campaign explains that every 15 cigarettes you smoke
causes a mutation in your body that can lead to cancerous tumor.
 
tziyr.jpg
 
Ovaj sa vikipedije obasnio!
Mada, sa druge strane, svaka mu cast.. pobedio je svet sto viki postoji.
 
SAMOSTALNA KOLJAČKA RADNJA

734671_323034474467554_105124226_n.jpg
 
Kad je meni moja doktorka pokazala ove slike, šta duvan radi plućima, tog momenta sam bacio cigare. Evo već 10 godina ni dim, a propušio u šestom. :smoke:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno