Šta je novo?

Zamena za GMail?

Neky

Slavan
Učlanjen(a)
01.10.2007
Poruke
919
Poena
330
Navikao sam na G-Proizvode nenormalno, ali rešavam se G pečata sa guzice koliko god budem mogao. Koji besplatan email servis, a da podržava POP3 mi preporučujete?
 
Lol...sad ćeš da imaš pečat MSa :D
 
http://www.gmx.com

I ja sam uradio slicnu stvar pre nekog vremena, nije lep osecaj kad jedna kompanija ima toliko informacija o tebi, a tek sad sa novom privacy politikom...
 
Poslednja izmena:
Hvala na predlozima, isprobaću GMX. Hotmail mi je...mnjeh.
 
Ne daju mi da se registrujem na gmx.com niti gmx.net ceo dan danas...
 
.net je samo za nemce ja mislim, a .com nema razloga da ne radi...
 
Ceo dan danas. Uredno popunim podatke, odaberem komplikovanu šifru, popunim captcha, i kad kliknem I accept... dugme>
vY2t2Nw
 
I ja se danas registrovao na .com bez problema.
 
http://www.gmx.com

I ja sam uradio slicnu stvar pre nekog vremena, nije lep osecaj kad jedna kompanija ima toliko informacija o tebi, a tek sad sa novom privacy politikom...

Zasto mislis da ovi nece skuplati podatke o tebi, kao sto je GMail radio?
GMX najvise koriste Nemci, a kod njih je privatnost misaona imenica :D
 
A sta ce vam google uraditi sa toliko informacija o vama? :D
 
Ja sam na brzinu procitao pre neki dan (ne bih ni to radio, vec da vidim cemu paranoja) i jedino sto mi je nepoznato (mada ne verujem da je novo) je onaj deo o broju telefona, pozivima, sms-u itd. Ostalo je sve "staro" (bolje reci - poznato) i, naravno, moguce disable-ovati
 
I dalje ne mogu da registrujem nalog na GMX.com ...
 
zanimljiv ovaj gmx. ima i dodavanje aliasa bez ikakvih verifikacija i sl. kao na gmailu..... jedino mi je interfejs malo previse outlookovski, ali videcemo, da se covek navici....
 
ja koristim gmx već neko vreme i dve stvari mi opasno idu na živce. prva je što mi ne radi auto login iako stavim keep me logged in, a druga je to što kad se u logujem prva stranica mi je uvek GMX home a ja bi da bude inbox.
sve u svemu meni yahoo mail najviše odgovara, a imam i neki random gmail nalog koji koristim za jutub i neke nebitne registracije.
 
Problem sa mail.ru je sto je ponekad banovan, jer ga isuvise spambotova koristi...
 
@ReV, nekima se to dešava sa firefoxom, probaj neki drugi browser ;)
 
Nije free, ali na godisnjem nivou nije lose da zakupite domen i neki hosting max do 2000 dinara (ako postoji).
 
Vrh Dno