Šta je novo?

Zamena za aivanet.com

Markosmi

Čuven
Učlanjen(a)
01.02.2004
Poruke
2,007
Poena
705
Posto je doticni sajt muerte vec neko vreme jel koristite neki slican na kome isto tako lepo ima sve na jednom mestu za symbian?
 
Jel postoji neki program za sam Symbian, koji omogucava bekapovanje podataka iz telefona (namely, phonebook is what is important ;)) i cuvanje tog fajla... Jer, ja sam probao sledeci trik. Testirao sam 7610, pa sam bekapovao moj phone book internim nokia bekap programom (nalazi se pod memory - backup phone memory on memory card) na svojoj 6600, a onda taj folder koji se kreira (otvara ga WinZip) na samoj kartici - prebacio na 7610 (koji ga nije prepoznao, iako je symbian)). E onda sam shvatio da cu morati da se zezam sa outlookom kada budem prelazio na novi fon, sto me jako zamara - Nokia je losha sa BT-om, pa je losha. Dakle, postoji li program bas za symbian koji bekapuje phonebook (bar to), stavlja ga u jedan fajl i nudi kompatibilnost medju nokia symbianima...?

poz. i hvala
 
Oxygen Phone Manager For Symbian Phones (OPMS)
 
Da, a jel imas link za trial verziju ?
 
Nenade nisi upravu! OPM nije za symbian vec za Windows a Max koliko sam ja skontao hoce neki prog da instalira u sam tel i da backupuje imenik. Ja na tako neshto josh uvek nisam naishao. Mada sam ja sa opm-om prezadovoljan. Nashao sam chak i najnoviju verziju za symbian (2.2). Svaka preporuka!
HINT: KuTiJa
 
Onaj mediaplace je vasar! Od hiljadu linkova 1% vodi negde, a i ti sajtovi su... zasu. Trudicu se jos
 
Aivanet is back on the track. Medjutim sada je u opstem haosu i u za sada izmenjenom obliku postojanja
 
Radi, ali nedo' mi bog da opet pokusam da instaliram BT da radi... To je opste smaranje. Moj sledeci telefon ce imati USB!
 
Nazad
Vrh Dno