Šta je novo?

Za vlasnike 6230i

saka

Čuven
Učlanjen(a)
06.03.2004
Poruke
256
Poena
620
Interesuje me kakav je video snimak (rezolucija, kvalitet) na 6230i (kao i kamera uopste)?
Razmisljam se da ga uzmem, ali mi je ovaj snimak na 6230 ocajan (poredjenje sa 7600 i 3650 sa camcoder pro), pa pitam da vidim da li su ga poboljsali?
Jednom recju vredi li razlika u ceni izmedju njega i 6230?
Pozz :wave:
 
Izuzetan je snimak, ja recimo imam na svom 6230 prebačenu sliku koja je fotografisana na 6230i, i mogu ti reći da je dovoljna rezolucija za izradu fotografije.

Ipak, moje lično mišljenje je da treba sačekati da još padne cena (kako neko reče ovde na forumu, do 200-220 EUR) i onda će biti najpovoljnija kupovina. To će biti, pretpostavljam, za par meseci, kad dođe nova generacija Nokije.

EDIT: Tek sam sad video da ti tražiš informacije oko video snimka. E pa, to nisam video, ali treba pogledati specifikaciju na Nokia sajtu, da li se razlikuju 6230 i 6230i u rezoluciji.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da imaju potpuno isti video... Ja mislim da ne vredi razlika u ceni samo zbog bolje rezolucije slika... (P.S. Ja biti vlasnik 6230 i neću da ga menjam :D :D )
 
Pogledao sam snimke napravljene sa 6230i na mobilnom svetu i razocarao sam se :(
U medjuvremenu sam menjao mpx200 za 3660 :bottle:
Cisto dok ne opadne cena mpx220 ponovo cu da se druzim sa symbianom :banana:
 
mpx200 za 3660?

o maj gad... ;) zašto pobogu čoveče?
 
Smorio me je, treba mi kamera i dobio sam ga sa 256MB mmc ;)
Volim symbian pa to je :)
 
i da, NIGDE NISAM MOGAO DA NADJEM JE*ENU KAMERU za mpx :(
Tj. nadjem iz NS donesem, probam nece :S
Posto sam se menjao sa ortakom, sada on juri kameru ;)
Zna li iko gde ima da se uzme nova ili polovna? Ako zna, neka mi sibne na private.
 
Nazad
Vrh Dno