Šta je novo?

Za sve vlasnike Commodora 64 :)

Haludza

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
561
Poena
619
Ajd i ovde da postavim ...
Ono ljudi koji prate moj rad znaju da sam pre nekog vremena uradio obradu muzike iz igre Commando sa C64. Posto sam ja jelte fan C64 scene i minimalistickog zvuka odradih jos jedan remix . Svar se zove - Ninja Spirit Highscore (Night Drive mix) i teska je 3.20 mb a nalazi se na sajtu - http://remix.kwed.org/ . Inace tu se nalazi i moja obrada Commanda koja je cak dospela i na - All Time - listu najslusanijih remixa . Ako vas ne mrzi i ako vam se svidi remix a vi glasajte za me tj podrzite me :) . Hvala ...
 
Jel ti bese onaj sto je napravio takozvani `Haludza UT mod` ?? Ono sa zvukovima tj. glasovima ?
 
Golden je napisao(la):
Jel ti bese onaj sto je napravio takozvani `Haludza UT mod` ?? Ono sa zvukovima tj. glasovima ?

Puno verovatno:D
 
A sta da radimo mi "spektrumovci"....


:)


Izvinjavam se nisam mogao da izdrzim...
 
mmarky je napisao(la):
A sta da radimo mi "spektrumovci"....


:)


Izvinjavam se nisam mogao da izdrzim...


Pa dodji na koncert grupe " ZX48K":D
 
E to je bilo vreme. Commodore (imao ga), Spectrum i Amstrad. Mislim da se nikad sladje nisam igrao nego tada. Mislim da su posle njihove propasti, kao i posle propasti jacih kucnih racunara(amiga, atari), i postankom PC-a kao primarne igracke masine - igre izgubile dusu. Ne secam se da sam ijednoj igri posvetio toliko vremena i paznje kao sto sam to znao sa Pirates, Laser Squad, Kings Bounty...
 
Ma nema to veze sa dushom, vec sa godinama
 
Maybe, ali je cinjenica da i dalje cuvam C64, a ponekad i odigram Pirates. Sid Meiers Rulez FX .
 
blue je napisao(la):
E to je bilo vreme. Commodore (imao ga), Spectrum i Amstrad.

He he. Imao ga.
Pa ja jos uvek cuvam svoj prvi spectrum, comodore 64 (bucko) i najbolju prijateljicu (amigu 500).

Tako da kad zelim da se izigram samo upalim amigu i svi problemi nestaju:)
 
Covece sta si ti sve imao, ali nisi ludji od mene. Ja sam dosad promenio:
´90 Commodore 64 (jos uvek imam)
´91 Sega master system
´93 PC Cyrix 486DLC
´95 PC AMD 486DX4
Sega Mega Drive 2 (jos uvek imam)
´97 PC Cyrix 6x86
´99 PC Intel Celeron
Super Nintedo (jos uvek imam)
´00 PC Intel Celeron2
PC Notebook Compaq LTE500
Sega Dreamcast
´01 Game Boy Advanced
´02 PC Toshiba Satellite 3000-514 (kucam na njemu:))

Kao sto vidite, uvek sam pored nekog kompa imao i konzolu. Najbolje igre su definitivno bile na C64 i Sega Mega Drive 2. ´93. kada sam menjao C64 hteo sam da uzmem Amigu 1200 ili Atari Falcon, ali moji su me ubedili da C64 zamenim PC-jom. Tek cu kasnije saznati koliko je to bila ispravna odluka sóbzirom da je ubrzo posle toga Amiga pukla.

PS: Ne shvatite ovo kao hvaljene (barem ne preterano).
 
E Haludza jesi li radio jos nesto za UT posle tog moda.
Dobra je fora ono sa kukom.
Znam da ovo nema veze sa nicim o cemu se ovde raspravlja ali sta da se radi.
 
Nazad
Vrh Dno