Šta je novo?

Za one koji su zavrsili Suffering

damirbaj

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
18.01.2004
Poruke
1,196
Poena
349
Kako na kraju da predjem onaj deo gde se borim sam protiv sebe.
Presao sam prvo ono kad sam se borio protiv sebe u djavolskoj formi,ali ne znam kako sad da predjem deo kad se borim protiv sebe u normalnoj formi.
 
Pa imash onu dizalicu koja ispusta onu plavu masu,kad se spusti dole stanes ispod,napunis se toga i gadjas onu bestiju,eto to je to.
 
Poslednja izmena:
pa stanem ja ispod kad se ispusti plava masa,ali nikako da se napunim,mislim ona je skroz gore ja je ni ne dotacinjem.......jel treba da se popnem negde i kako?
 
damirbaj je napisao(la):
pa stanem ja ispod kad se ispusti plava masa,ali nikako da se napunim,mislim ona je skroz gore ja je ni ne dotacinjem.......jel treba da se popnem negde i kako?
Nadji u jednoj od zicom zagradjenih prostorija rucice za upravljanje plavim laserom, i spusti je. Tada stanes ispod laszera, napunis se i gadjas onu zivotinjku.

Inace, to je kraj igrice
 
damirbaj je napisao(la):
Kako na kraju da predjem onaj deo gde se borim sam protiv sebe.
Presao sam prvo ono kad sam se borio protiv sebe u djavolskoj formi,ali ne znam kako sad da predjem deo kad se borim protiv sebe u normalnoj formi.
Ako jos nisii presao sesbe u normalnoj formi, onda se transvormisi u cudoviste i pocepaj onog normalnog.
 
Sto se tice te prostorije sa rucicom,na koju foru da udjem unutra,vrata su zakljucana.
 
Poslednja izmena:
Kada se budes transormisao i ukokao sebe prvi put, doci ce do eksplozije i vrata ce se sama otvoriti.
 
Zavrsio sam.......problem je bio u tome da mi se taj deo zabagovao,pa sam morao ceo nivo iz pocetka
 
damirbaj je napisao(la):
Zavrsio sam.......problem je bio u tome da mi se taj deo zabagovao,pa sam morao ceo nivo iz pocetka

Da, desava se da zabaguje. Meni se desilo da je jednog lika nemoguce ubiti (onog porucnika, ili koga vec sto stoji iza "kamiondzije" koji puca iz stacioniranog railgun-a na tebe). Istresao sam celih 150-160 metaka iz Tommya na njega i nista :wall: , a na drugom kompu sam ga ubio sa 10-ak bulleta. Moralo je da padne bezanje do sledeceg checkpoint-a u prvom slucaju, posto mi se nije igrao ceo nivo ponovo.
 
@agilni dobar ti avatar,mislim dobar kanal,mislim dobri filmovi na njemu :)
koliko placas pretplatu i da li se isplati ?
 
Ima stvarno dosta bagova tako se meni ubagovao "marksman" koji je bio neunistljiv :)
Da li je neko pokusao da predje igricu na najtezem nivou tezine?reci cu samo jedno trebalo bi da imam kamione municije a ne sarzere :)
 
damirbaj je napisao(la):
@agilni dobar ti avatar,mislim dobar kanal,mislim dobri filmovi na njemu :)
koliko placas pretplatu i da li se isplati ?

Necu da placam! Avatar imam od kako sam tesko povredjen odlukom da naplacuju visoko edukativne programe. Stedim te pare za TV kartu, dekodiracu vec nekako ove kanale(mada ce verovatno morati da bude crno-belo) i uzivacu kako valja i trebuje :)
A siguran sam da bi se isplatilo i da placam!
 
Nazad
Vrh Dno