Šta je novo?

Za ljubitelje mozgalica, kako izaci iz sobe?

Pa nek te matorci zakljucaju u sobu, posakrivaju par kljuceva, pa ti trazi :D.

vidi,ima tu neke istine... kad sam bio klinac to se dogodilo par puta,doduse sam sam se zakljucao... jednom sam cak sam izasao pronasao drugi kljuc,a jednom morala vrata da se izbiju,pa najgore batine koje sam primio:S:
a jednom sam polomio kljuc u kupatilu,pa morao da radi kalauz... hm bravarski zanat me oduvek interesovao. nije ni cudo sto volim ovu igricu.
 
fenomenalna neka ekipa - Neutral, odradila je super sobe, evo nove zabave!

http://neutralxe.net/esc/index.html

trenutno - diskusija samo i iskljucivo za level 1 sobu - SWITCH. molim ostale da dok se ne izodigra Switch, da ne komentariset ostale sobe. :) navali narode.
 
Hheehe simpa, trougao plavi ispod lopte, zuta zvijezda iza kauca :) toliko za sad
 
ja sam je preshao - zadnji panel je mnogo retardiran. mislim, retardirana je ideja, al ajde ... lepa je grafika i sve, lici na sagrarijovu sobu. cekam vas da predjete : )
 
8. "drvce" sa pruge nesto znaci isto...samo da provalim sta :D od voza na lijevo brojati

Uh, razbih san sad :p
 
Meni kolokvijum u nedelju :)
Jos jedan hint: zeleni kvadrad pripada listicima biljke pored kauca :)
 
Da nije bilo hinta za prugu, nikad ne bih izašao. ali nije toliko posle teško :)
 
Dobro, kako se otvara levo krilo komode? I šta da radim s onom senkom na zidu (od origamija)? A i prozor me muči pomalo. :D

Otključao sam sve što može da se otključa. Ostala su samo još vrata. :)

EDIT: Rešio sam. ;)

Ja dalje neću ići. Ovo bre ne relaksira nimalo. :)
 
Poslednja izmena:
Pa napisah da sam rešio. :)

Neću rešavati druge sobe, na to sam mislio.
 
Imam makaze, dva stapica, zeleni papir, i diagram za one panele... Ubacio sve osim kruga, njega ne mogu da nadjem, dajte hint :D
 
desna komoda ... tvoje desno .. dobro je pretresi :D
 
Koja je fora sa refleksijom? jel pratim crtez na dugmicima ili refleksiju na prozoru da se pokolpi sa crtezom?
 
Poslednja izmena:
Uzmi ogledalce i pogledaj crtež. ;)

Šalim se malo, ne treba ti ogledalce ali je na tu foru. :)
 
Igorice pomagaj kod ove druge Sphere
Sat vremena klikcem,imam tonu stvari, (po nekoj svojoj proceni presao sam 80% :p)
Sta da radim sa slikom za zidu,gde su ovi sareni cvetici
 
tu na slici, treba da metnes zabu. pisem bez spojlera, jer je druga soba retardirana. bukvalno trebas da imas iste misli kao autor sobe, da bi provalio da sa one jedne slike iz knjige: zaba pokvashena se igra na cvecu - ti treba da resis dve zagonetke.

jedna je da eventualno pokvasis blato da bi dobio zabu
druga je da zaba treba da stoji izmedu cvetova.

i na toj drugoj sam ja morao da upalim walkthrough, jer i kad sam procitao da zaba ide na sliku, sto sam vec probao 20 puta, nisam znao gde konkretno da kliknem zabu. bukvalno je jedan piksel tacan, ako ga omanes, nema sile. sphere soba je glupa i ne moze se porediti sa Sagrario. prva Switch je tu i tamo, Sphere je bash bezveze i nije vredna igranja.
 
presao sam,pa i nije toliko losa. Merenje kuglica itd,bilo je zanimljivo :p Mada dok sam pronasao ove kamuflirane kuglice,oci mi ispadose..
 
aj sad treca, evo i ja krecem!
 
e ovo ko predje bez hintova...nadjoh,majmunce,flasu,3 novcica,i 5-6 onih fatalitya (krug krug,kocka,trougao :D), i to je to,zabole me prs', a i glava.. :D
 
ja sam uspeo na osnovu fatalitija da otvorim kutiju na sofi, i sad sam dobio dijagram za novcice, al izgleda da nista od toga posto aparat progtuta zetone! izem ti sobu, ko luna park iz detinjstva. no refund. sad moram ispocetka da bi nasao novcice ponovo.
 
Tek pređoh switch, interesantno. Morao sam da koristim rešenje za par gluposti, ali sad sam ukapirao kako funkcionišu problemi vezani za mehaniku igre. Očekujem da pređem drugu bez pomoći.
 
druga je da zaba treba da stoji izmedu cvetova.

i na toj drugoj sam ja morao da upalim walkthrough, jer i kad sam procitao da zaba ide na sliku, sto sam vec probao 20 puta, nisam znao gde konkretno da kliknem zabu.

Da si kliknuo na zabu ona bi se okrenula i video bi joj crvene noge koje malte ne same nadju mesto na slici :)

Zaboravih da dodam da je Vision ODLICNA soba.
 
Poslednja izmena:
ali ova zadnja je shou. Igrao sam 30min,dosao do jednog dela,i nema sansi dalje. Nasao sam klip na youtube,znaci ne mogu da verujem koliko je autor paranoican i lud.
 
Linkage soba pobedila! Ne najteza, ali najbolja od svih ovih. Skoro kao sagrario :)
 
sacu da preturim ostale, da predjem, presao sam prve tri.
 
Nazad
Vrh Dno