Šta je novo?

Za ljubitelje mozgalica, kako izaci iz sobe?

^
+1 :D ,
ali vazno je da se izaslo,
dal sa posla ili iz sobe...
 
evo jos nesto ja sam na 3 levelu poludecu sta dalje
http://www.deathball.net/notpron/
to uopste nije problem(taj level), ja sam igrao malo i negde sam na levelu sa optickom varkom(zmajem), kad stignes znaces.
mada notpron je najteza mozgalica koja postoji na netu tako da polako, za neke zadatke je potrebno i po nekoliko nedelja.
Ja na ovom prvom bekstvu iz sobe ne mogu da otvorim levu kutiju sa kljucem, sve sam precistio, vidim kad osvetlim da lici na klavijaturu, vidim neku kombinaciju na papiru sa good luck isto kad osvetlim, ali muzicko nemam pojma. ostale su sve otvorene(cak sam magnifier morao da koristim ;)). jos to i ja sam napolju :type:
 
Ma, ne interesujete me...
Ode mi ceo dan na ovo...
Moram da se posvetim i necemu drugom
 
pa za radio tj mp3 kako mislis da cuje tonove jedno da se igra kombinacijama
 
Ja na ovom prvom bekstvu iz sobe ne mogu da otvorim levu kutiju sa kljucem, sve sam precistio, vidim kad osvetlim da lici na klavijaturu, vidim neku kombinaciju na papiru sa good luck isto kad osvetlim, ali muzicko nemam pojma. ostale su sve otvorene(cak sam magnifier morao da koristim ;)). jos to i ja sam napolju :type:

Good Luck nema veze sa tom zagonetkom ;) btw ni ja je nisam resio, ne vidim nigde u sobi neki hint za te dirke...
 
Good Luck nema veze sa tom zagonetkom ;) btw ni ja je nisam resio, ne vidim nigde u sobi neki hint za te dirke...

debilana je sto to(good luck) lici na nesto, kada se osvetli uv-lampom, a ne treba ni za sta :wall:
tu sam gubio vreme.
mala pomoc onome ko je zaglavio kod levog kljuca, ne koriste se sve dirke :)

e da izasao sam!!!
 
Poslednja izmena:
deathball/notpron je cool ima zilion forica :) nego moze li mi neko retji kako se na engleskom kaze morzeova azbuka ? :)
 
hvala , lol swe sam kombinacije isprobao samo mi to nie palo na pamet ^_^
 
Presao sam i Viridian room, mada uz dosta vise muke nego Crimson room.
kada se proba izaci iz sobe u Viridian room na vrata, onda se ponovo vratis u nju, a zvuk koji se cuje ima smisao, cak sam ga desifrovao, ali mi nizasta nije trebao. taj trik sam naucio u notpronu(samo ne znam ko je koga kopirao)
Ove sobe su dobre za malo mozganja, ali ko predje svih 140 levela na notpronu, e taj je car :D
Tu se nece izgubiti sati ili dani,vec godine :-devil-:
 
Konačno pređoh. Namučile su me boje za note (daltonista sam za neke nijanse). Odlična mozgolomka. Genijalno zamišljena i odlično tehnički izvedena. Jedina zamerka je doza "pixel peeping"-a.
 
kako se otvara sef?

Unese se sifra (u mom slucaju 47R30L29R52L), i onda? Jel' treba da se pritisne nesto, povuce neka poluga? Oko ovoga lomim glavu. Pokusavao sam vec nekoliko puta, ali ne ide.

Edit: zaboravio sam da dodam, procitao sam uputstva za otvaranje sefa sa prethodnih stranica, ali i dalje to nije to.
 
Poslednja izmena:
ako neche na jednu stranu idi na drugu.
sam se otvara kad pogodish kombinaciju
 
Uspelo, hvala. Doduše, malo čudan način za otvaranje, ali nema veze.
 
White Chamber predjen, jedva, ali je gotovo. Dosta mi je za narednih 7 dana :)
Samo da pogledam ove druge linkove... ili bolje ne.
 
Meni se taj link uopste ne otvara kako treba. Cekam par minuta i na kraju mi otvori praznu stranicu. :smash:

#edit - snasao sam se :d
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
aaaaaaaa sta sa onim levim panelom i onom nazovi klavijaturom, uh glup sam na kvadrat :S::S:

plzzzzzzzz
 
aaaaaaaa sta sa onim levim panelom i onom nazovi klavijaturom, uh glup sam na kvadrat :S::S:

plzzzzzzzz

here;s a hint:
do re mi fa so la si
C D E F G A H(B)

dosta ti je... :-devil-:
 
otovrio sam sef, pomerio stolicu a da li moze neko da mi kaze kako da namestim radio (posto na poslu nemam zvucnike), da bi ga otvorio i uzeo magnet ?
 
otovrio sam sef, pomerio stolicu a da li moze neko da mi kaze kako da namestim radio (posto na poslu nemam zvucnike), da bi ga otvorio i uzeo magnet ?

nema tachne kombinacije-trebaju ti zvuchnici... :d
 
bedak :(
 
Nazad
Vrh Dno