Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Pa ništa onda, strpi se malo. Prati na creation-u i na dutyfreeisland-u.

Sent from my SM-T713 using Tapatalk
 
Dosta se prodaje Bambino serija pa ih često nabavljaju. Strpi se 2-3 nedelje.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ulaz u svet diver-a, bar sto se satova tice. :)
49946fcb15662f6c6ccca401ebb66add.jpg
 

Prilozi

  • IMG_20180329_064405.jpg
    IMG_20180329_064405.jpg
    53.2 KB · Pregleda: 148
Poslednja izmena:
Gde ga nađe, više ih valjda nigde nema da se poruče.
Za taj novac - extra.
 
Ima ih u USA još uvek
 
Sa ebay-a, ima ih jos tamo. ;)

Sent from Xperia T
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Invicta je poznata da pokušava da vrednuje svoje satove oko 500 dolara pa ih posle prodaje za 50-100, marketinški trik.

Da, vidim.
Štaviše, kada gledah treći sat bio je ranga ~70$, sada odjednom 220. Haha. Ako neko sledeći otvori link, ko zna kakvu cenu može da zatekne.
 
Znači opako ukrštanje satuština na Iriškom vencu :) Da je poneo beli stargate ko zna šta bi se desilo do kraja dana :)
Bilo ukrštanje i satova i japanskih automobila :-D

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Skočila je za 25-30% . Sad je je samo pitanje da li će se zadržati tu.

Sent from my SM-N900V using Tapatalk
 
Moze li neko da mi preporuci ok majstora gde bih mogao da odnesem sat na servis?
Hvala
 
Dojcinovic Kostic na Zelenom vencu. Srba Mihajlovic Terazije 5

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Kada sam nosio stari dzepni sat na servis, doticni sa Terazija nije ni progovorio kada sam ga pitao da li moze da se sredi. Uzeo ga je u ruku, pogledao na 2 sekunde, vratio na pult i okrenuo se ne rekavsi nista. Nikad vise u zivotu nisam usao u taj servis. Dok je doticni lik sa z.venca, sat gledao 15 minuta, zvao telefonom i konsultovao se i rekao mogu da sredim ali ce kostati i trebace vremena. Lik je odradio sat za desetku. Just my 2 cents.
 
Da, jer je sat poslao onome ko se razume. I naplatio svoju proviziju :)
 
Kod Srbe nikad nisam imao problema. Problem moze da ispadne kada da burazeru da radi. Buraz mu je aljkav. Takav pristup,svakako je mogao na drugaciji nacin da pokaze da mu se ne radi. Neprofesionalno. Ali s koje strane nikada nisam imao problema....znanja ima ali sad cujem i za sam odnos.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Bambino i Kobo Aura One. [emoji106]

18ae7775444421abea7c1201f4e5f8ec.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
@milan_zmaj

Taj Mihajlović sa Terazija je s*ebao mom ocu sat pre dosta godina. Ako se dobro sećam, trebalo je da zameni bateriju i neki problem sa staklom je bio ali nije uopšte zamenio staklo, držao ga 3 dana i vratio ga u poluispravnom stanju (sekundara se nije kretala). A pare je uzeo kao da je menjao staklo. Onda je moj ćale popizdeo jer je majstor tvrdio da mu uopšte nije rečeno za staklo (a jeste jer je bio prisutan moj zet pri predaji sata) i još je tvrdio da je on rekao da će to da košta toliko i toliko a moj ćale mu platio unapred. Onda je ćale zvao zeta (inače pripadnik supa u to vreme) koji je došao pa su malo "porazgovarali". Uglavnom, vratio je sat, primljene pare a nudio je i da plati za drugi servis gde je moj ćale kasnije odneo sat.
 
Nazad
Vrh Dno