Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Evo Stargate u mraku :)

p.s. kako volim ovaj telefon :D
0fe741144da338a9aaa0d6b207a3a7ee.jpg
cf1f05c0439f1e7a78f59bde4fe45a00.jpg
51045ddd3b3888d096113589be7e6a0e.jpg


Sent from my LG-H960 using Tapatalk
 
Stigao danas satić sa Gearbesta, plaćen oko sedam evra, bila neka rasprodaja. Odmah sam promenio, navodno, kožni kaiš, stavio neki nato sa alija. Simpatičan je ovaj Guanqin, 38mm, 20mm lugovi, zakrivljeno staklo. Kinezi tvrde da je safirno staklo, kako proveriti?

ab1c8fcc14cc4160f31fea1f41742745.jpg


aa0b9202ce8544f2c6fdeaa5a9b7c952.jpg
 
Poslednja izmena:
Stigao danas satić sa Gearbesta, plaćen oko sedam evra, bila neka rasprodaja. Odmah sam promenio, navodno, kožni kaiš, stavio neki nato sa alija. Simpatičan je ovaj Guanqin, 38mm, 20mm lugovi, zakrivljeno staklo. Kinezi tvrde da je safirno staklo, kako proveriti?

ab1c8fcc14cc4160f31fea1f41742745.jpg


aa0b9202ce8544f2c6fdeaa5a9b7c952.jpg
b66ec90436254b31fe510a03bedc85c8.jpg
 
Ja ne bih proveravao "safir"...nikako :p
A cena...implicira drugačije.
Stvarno simpatičan.
 
Poslednja izmena:
Pa nije to sat od sedam, nego se kreće dvadesetak evra na aliju. Zato i pitam, može da se desi i da ne lažu u specifikacijama. Smešno bi bilo da jeste safirno i za te pare, ali eto...
 
Druze, nisam sto posto siguran, ali mislim da safir nema ispod 150€...
 
Naravno da nema, barem kod normalnih satova, svestan sam toga, nego pitam da li postoji neki test (osim kapljice vode) da može da proveri tvrdnju koju je kineska firma Guanqin iznela u svojim promotivnim materijalima. Imam par satova sa mineralnim staklom, Casio, drugačije zvuče kad se lupe noktom. Ovo staklo nekako zvecka, čudan je zvuk, a nemam s čime da uporedim.
 
Šta je test kapljice vode?
I zašto je bitno za dress sat da ima safirno staklo?
 
Naravno da nema, barem kod normalnih satova, svestan sam toga

Pa krastavac ako si svestan da ne moze nikako da bude safir za 7€ ili 20€, nebitno, onda ne vidim svrhu pisanja tolikog...
 
Šta sve neću sa procitam ovde. Sat od 7€ je samo toliko i ništa vise.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Stigao danas satić sa Gearbesta, plaćen oko sedam evra, bila neka rasprodaja. Odmah sam promenio, navodno, kožni kaiš, stavio neki nato sa alija. Simpatičan je ovaj Guanqin, 38mm, 20mm lugovi, zakrivljeno staklo. Kinezi tvrde da je safirno staklo, kako proveriti?

ab1c8fcc14cc4160f31fea1f41742745.jpg


aa0b9202ce8544f2c6fdeaa5a9b7c952.jpg

Da li ti radi mali brojčanik i datumar? Da li su u funkciji?
 
@aca, rade, pogledaj prvu i treću sliku sekundara na različitim mestima, i današnji datum.

@petarboj, tnx za slike, očekivano sija kao seiko.
 
Šta je test kapljice vode?
I zašto je bitno za dress sat da ima safirno staklo?
Navodno na safiru kapljica ne bi trebala da se razlije.

Vezano za kineze, meni je paznju priviklo par modela reda 70-100e. Medjutim svaki kinez ima neku falinku. Cista lutrija, tako da sam odustao od te avanture.
 
Odlican...ja sam se zimus dvoumio izmedju njega i navihawk-a i na kraju se opredelio za ovaj drugi....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
@fain2daniel probacu u toku dana, sat je skroz ok prijatan je za ruku.

@cvoruga Imas app za android i ios i samo preko bluetootha podesavas vreme tj. sinhronizujes u odnosu na lokaciju, podesavas alarm, imas vibraciju i zvucno obavestenje za pozive, poruke i sve aplikacije - zavisi sta podesis, mozes cak da namestis da reaguje samo na odredjene brojeve iz imenika. Ima i neke fore da vibrira npr ako zaboravis fon negde ili da nadjes fon ako si ga zagubio u kuci. Ukratko nije lose, ali ne koristim svaki dan :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
@fain2daniel probacu u toku dana, sat je skroz ok prijatan je za ruku.

@cvoruga Imas app za android i ios i samo preko bluetootha podesavas vreme tj. sinhronizujes u odnosu na lokaciju, podesavas alarm, imas vibraciju i zvucno obavestenje za pozive, poruke i sve aplikacije - zavisi sta podesis, mozes cak da namestis da reaguje samo na odredjene brojeve iz imenika. Ima i neke fore da vibrira npr ako zaboravis fon negde ili da nadjes fon ako si ga zagubio u kuci. Ukratko nije lose, ali ne koristim svaki dan :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Eco drive moze da kompenzuje svu tu potrosnju koju pravi bluetooth?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da da. Imas indikator napunjenosti i imas u uputstvu preporuke koliko da ga drzis na svetlu u zavisnosti od koriscenja bluetootha.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
A 100% dinara [emoji1]

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno