Šta je novo?

YT Vanced ne radi?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kaze sin ne radi mi vanced. Rekoh meni sve radi. On bio ulogovan, ja ne. Izlogovao se i sve proradilo.
 
Jel se dešava nekom da video jednostavno stane na pola i neće dalje, kao da nema interneta a ima sigurno? O revanced-u pričam. I koja je razlika između običnog i extended-a?
Meni je vanced prestao da radi, instaliram taj revanced, video krene, ali nakon 30 sekundi video reprodukcije samo stane, isto kao da nema interneta. Probao sam reinstalacije i sl, jedini lek je bio "turn on incognito" (opcije u gornjem desnom uglu). Jedino tako pusti video do kraja... Moguce je da je nas pojedince google stavio na neku crnu listu sto se tice koristenja (re)vanceda. Roditeljima sam instalirao istu verziju revanceda i njima radi bez problema, ne moraju da pale incognito mod.
 
Imao isti problem pre oko mesec dana, ali od kad je stigao update, sve fercera bez greske.
 
Manager je 0.0.57, a sam reVanced
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-04-17-15-36-31-667-edit_app.revanced.manager.flutter.jpg
    Screenshot_2023-04-17-15-36-31-667-edit_app.revanced.manager.flutter.jpg
    50.5 KB · Pregleda: 78
I kod mene još radi Vanced, isto 17.03.38.
Kod mene od jutros ne radi, pa sam prešao na revanced.

Ok je, sličan kao vanced, ne zahteva puno navikavanja, osim što me nervira horizontalno skrolujuć history i watch later palylists umesto dosadašnjeg vertikalnog.

Jel' može negde ovo da se promeni, jer ovakvo kakvo jeste jednostavno nije praktično, jer zbog oblika ekrana telefona mnogo više sadržaja staje na ekran vertikalno, nego horizontalno...

Edit:
Screenshot_20230418_073651.jpg
Na ovo mislim, ovako horizontalno poređane staju samo po dva i po sadržaja na ekran, a dok je bilo vertikalno bar pet ili šest, pa je bilo preglednije...

Nisam našao u settings ništa na ovu temu...
 
Poslednja izmena:
I Love You Part GIF
 
Presta YT vanced i kod mene da radi, kad hocu da otvorim neki video to obavestenje se prikaze sto je na slici.. Moze li mi neko rec gde da skinem noviji vanced ako uopste izlaze nove verzije ako postoji? Trenutno verzija managera mi je 2.6.2
A verzija youtube vanced mi je 17.03.38
Imal novije od tih verzija ili cu morat polako na revanced prelazit..
 

Prilozi

  • Screenshot_20230418_053529.jpg
    Screenshot_20230418_053529.jpg
    86.8 KB · Pregleda: 53
revanced, revanced extended ili newpipe, imas da biras.
 
Pazite odakle skidate microG aplikaciju

 
Moze li mi neko rec gde da skinem noviji vanced ako uopste izlaze nove verzije ako postoji?
Postoji, drugi tim je uradio mod, ali savršeno radi. Doduše, novije verzije više opterećuju stare uređaje, ali su aktuelne i to je što je:
 
Koja razlika između običnog i extended reVanceda?
 
Jel se dešava nekom da video jednostavno stane na pola i neće dalje, kao da nema interneta a ima sigurno? O revanced-u pričam. I koja je razlika između običnog i extended-a?
Upravo se i meni ovo dogadja u poslednjih desetak dana. Ne za svaki video ali se desava. Ja sam instalirao Revanced prosle godine. I od tada je radio odlicno, osim sto vise ne mogu da castujem sadrzaj sa telefona na chromecast v2 na jednom tv.
 
Manager je 0.0.57, a sam reVanced
Ja imam problema sa zaustavljanjem snimaka kao gore par ljudi. Proverio sam svoje verzije. Revanced Manager je 0.0.57 , a Revanced je 18.03.36
Jel se dešava nekom da video jednostavno stane na pola i neće dalje, kao da nema interneta a ima sigurno? O revanced-u pričam. I koja je razlika između običnog i extended-a?
Da li si rešio zaustavljanje?
 
Kod mene od jutros ne radi, pa sam prešao na revanced.

Ok je, sličan kao vanced, ne zahteva puno navikavanja, osim što me nervira horizontalno skrolujuć history i watch later palylists umesto dosadašnjeg vertikalnog.

Jel' može negde ovo da se promeni, jer ovakvo kakvo jeste jednostavno nije praktično, jer zbog oblika ekrana telefona mnogo više sadržaja staje na ekran vertikalno, nego horizontalno...

Edit:
Pogledajte prilog 386148
Na ovo mislim, ovako horizontalno poređane staju samo po dva i po sadržaja na ekran, a dok je bilo vertikalno bar pet ili šest, pa je bilo preglednije...

Nisam našao u settings ništa na ovu temu...
Pritisneš History?

Tako je radilo na Vanced, možda radi i na Revanšu (ne znam, nisam instalirao). 😀
 
Poslednja izmena:
Ja imam problema sa zaustavljanjem snimaka kao gore par ljudi. Proverio sam svoje verzije. Revanced Manager je 0.0.57 , a Revanced je 18.03.36
Ako se dobro secam, problem je nestao posle azuriranja managera, pa patchovanja yt-a. Mislim da nista osim toga nisam uradio, bar se ne secam...
 
Nakon nedelju dana testiranja i malo privikavanja moram da pohvalim revanced, radi baš, baš dobro.

Posebno bih pohvalio opciju pamćenja podešavanja video reprodukcije (rezolucija, brzina reprodukcije) koju sada RV pamti za aktuelni i svaki naredni video, a na Vanced si za svaki naredni video morao ponovo podešavati ukoliko postavke odstupaju od automatskih.
RV sad poslednje postavke zapamti kao podrazumevane.
 
Naišao sam na stranicu na Reddit-u sa korisnim informacijama za instalaciju najnovije verzije Revanced Youtube 18.15.40. Moguće da nekome bude od koristi.
Moj Revanced posle jedne reinstalacije kao da radi opet dobro.


Ako neko ima iskustva sa cast-ovanjem sadrzaja sa revanced-a na chromecast google uredjaje neka podeli sa nama.
 
vanced radi ponovo, ali u poslednjih desetak dana par puta prijavljuje da ne može ništa da pusti na toj verziji, ali se to kasnije tokom dana popravi i sve krene da radi...u čemu je problem nemam pojma...jutros nije hteo radi, a sad je proradio...
 
Što se uopšte zezate sa aplikacijom koja je ionako mrtva. Imate ReVanced radi još bolje.
 
Revanced nekima blokira pustanje videa. Meni opet od danas. Ima li neko link od Revanced Extenden verzije i MicroG app koji je upario?
 
Koja je prednost Vanced/Revanced u odnosu na browser korišćenje? Vivaldi radi bez reklama i radi sa ugašenim ekranom.
 
Napomena!
Kada je ova funkcionalnost Play in background izašla, morala je ručno da se aktivira.
Ne znam kako je sada. Zato za svaki slučaj evo citat za aktivaciju i link do izvora:
To enable the feature, go to the General section in Vivaldi Settings and enable the “Allow background audio playback” option. With this disabled, switching to another app will pause the video. With it enabled, you’ll be able to continue hearing audio even as you interact with other apps.
allow music in background.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno