Šta je novo?

YouTube spor otvaranje klipova

digital01

Slavan
Učlanjen(a)
01.06.2006
Poruke
324
Poena
319
Ja u poslednjih 2 nedelje imam velikih problema sa yt, jedva otvara, stalno secka, a danas ni pocetnu stranu nece da otvori, jel ima jos neko ovih problema?
Inace sam na eunetu 4mb dl.
 
I meni se to dešava, na SBB 4Mbita/sec...
Ali nije do SBB-a, niti je do tvog providera...
Ipak je do YT servera... Užasno sporo radi, i uopšte ne mogu da učitavam klipove.. Ne znam kada će stanje popraviti... Ali s vremena na vreme proradi...
Koliko sam čuo, ima veze sa tim da YT uvodi trenutno novi izgled samog sajta, pa i prodavnicu filmova na samom sajtu... To je moguće razlog ovakvog ponašanja samog sajta... A i još negde sam pročitao da su serveri tako podešeni, da ukoliko dođe do preopterećenja, prvo opsluže zemlje EU, pa onda nas iz "trećeg sveta"... :)
Užas...
Inače, znam da sam ranije opušteno učitavao i gledao bez seckanja 1080p klipove !!!
Pa ti vidi :)
Sada ni 380p ne mogu :)
 
Nemojte da se palite, tako je i u inostranstvu. Od kada su uveli filmove vise rezolucije 480p i + malo malo pa problemi. Ali bolje je nego sto je bilo pre mesec dva
 
@Free... izvini a na šta se to palimo ???
 
Na ovo "treci svet"

"A i još negde sam pročitao da su serveri tako podešeni, da ukoliko dođe do preopterećenja, prvo opsluže zemlje EU, pa onda nas iz "trećeg sveta"..."
 
Ako po tebi nema veze sa logikom, dokaži da to nije tako...
 
Svasta, ja da dokazujem suprotno od necega za sta ti nemas dokaz...

Elem, zivim u Nemackoj i isto tako mi radi?
Treba jos neki dokaz?
 
Poslednja izmena:
Ok.. verujem da ti ne radi dobro, ali isto tako verujem da je potpuno NEMOGUĆE da tako radi YT i u ENG, FRA, USA, itd... Eto...
 
Kod mene u poslednje vreme radi, evo danas gledam opet radi i proksi. Mozda su poceli da ogranicavaju zapadnoj Evropi :laugh:
 
U tome i jeste najveći fazon...
Meni net radi FULL !!
Šta god da radim, surf, download, torrent, ma sve... FULL 504kb/sec (4mbit)...
Ali kad odem na YT, NULA !
Jedva radi !
Skida (radi) na 50 - 100kb !
KATASTROFA !
 
Nazad
Vrh Dno