Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Da li je moguće dodati našu MC karticu na ukarjinski premijum? Ako jeste preko kog VPN-a?
Pokušao sam da prebacim na Pakistan preko UrbanVPN, ali mi ne dozvoljava. Sve podatke popunim i kad dodjem do kraja, do Save card, ne reaguje.
Stari nalog je u pitanju koji je već imao pretplatu.
 
Da li je moguće dodati našu MC karticu na ukarjinski premijum? Ako jeste preko kog VPN-a?
Pokušao sam da prebacim na Pakistan preko UrbanVPN, ali mi ne dozvoljava. Sve podatke popunim i kad dodjem do kraja, do Save card, ne reaguje.
Stari nalog je u pitanju koji je već imao pretplatu.
Može. MC samo Argentina ne prima.
 
Ne vredi. Pokušао sam sa UrbanVPN. Za ARG trazi lokalnu karticu

yt.jpg
Ukrajina ne prolazi, kao ni Pakistan, ne reaguje na BUY, a u polju za karticu može da se upišе bilo šta. Trebalo bi da prepzna nakon prve četiri cifre da li je VISA ili MC

yt2.jpg
 
Ne vredi. Pokušао sam sa UrbanVPN. Za ARG trazi lokalnu karticu

Pogledajte prilog 426910
Ukrajina ne prolazi, kao ni Pakistan, ne reaguje na BUY, a u polju za karticu može da se upišе bilo šta. Trebalo bi da prepzna nakon prve četiri cifre da li je VISA ili MC

Pogledajte prilog 426909
Da li kojim slučajem imaš neki Apple uređaj?
Ako da, možeš tako da aktiviraš turski YT (skuplji je za 20TL od direktne pretplate zbog Appleove provizije, ali opet ispadne oko 2.20€).
IMG_3152.jpeg
 
Sad mi nije nista jasno... Imam preko playstore premium, i familiju u njemu... Placam 10e...ne bik vise... Sta ja sad treba da uradim da placam manje, a da ne pate ovi moji familijarci...
 
1. Pozoveš članove familije da se pridruže u tvoj Google Family
2. Uključiš VPN na Ukrajinu
3. Ideš na youtube.com/premium
4. Odabereš Family plan, uneseš podatke sa kartice i to je to

Dakle, prvo dodaj članove u svoj Google Family pa tek onda uzmi YouTube preko Ukrajine. Tako je lakše jer oni (a ni ti) ne moraš menjati region Google naloga na Ukrajinu.
Probao sam napisano, ali kod kartice stoji (kao nepromenljiva opcija) ukrajina, pa kaze da se ne poklapa zemlja kartice sa pravom lokacijom. Sta propustam?
 
Ja bio prekinuo clanstvo prekoTurske pre nekih 3 meseca, i sad hteo da obnovim, ma nema sanse, te ne mogu zemlju da verefikuje, te zemlja nije ok a pise svuda Turska, prebacim na Pakistan i prodje iz prve :)
 
Ne vredi. Pokušао sam sa UrbanVPN. Za ARG trazi lokalnu karticu

Pogledajte prilog 426910
Ukrajina ne prolazi, kao ni Pakistan, ne reaguje na BUY, a u polju za karticu može da se upišе bilo šta. Trebalo bi da prepzna nakon prve četiri cifre da li je VISA ili MC

Pogledajte prilog 426909
Ne vredi. Pokušао sam sa UrbanVPN. Za ARG trazi lokalnu karticu

Pogledajte prilog 426910
Ukrajina ne prolazi, kao ni Pakistan, ne reaguje na BUY, a u polju za karticu može da se upišе bilo šta. Trebalo bi da prepzna nakon prve četiri cifre da li je VISA ili MC

Pogledajte prilog 426909
Moras da obrises sve stare payment profile, od ranije isto i karticu nakon toga radice.
 
Ne znam zašto se maltretirate sa svim tim VPN vratolomijama po belom svetu.
Hoće li neko u domaći YT Family Premium koji staje 1150rsrd za naš region? Na 6 članova to je 191rsd, mesečno.
 
3x jeftinije kod Turaka. Tako 5-6 servisa. Dodje se do ustede od ~50e godisnje po servisu. Pisali smo vec o ovome.
 
Argentina 22 eur godisnje.
Srbija 110 eur godisnje.
Sto se mene tice vredi se pomuciti 5 min.
 
Napravio mi indijsku e-mail i ubacio me u familiju
Prebacio sa svog naloga sta pratim za 15 min.
Pobrisao Smart TV i revanced
 
Pokusao sam da uplatim yt premium, skinuo TunnelBear, ukljucio na Arg, otisao na sajt YT, ali kad se logujem trazi verifikaciju preko gmail, odradim i posle pise ne moze da pronadje gde se nalazim, zna li neko kako prevazici ovaj problem?
 
koja kartica? na ARG radi samo MasterCard, Visa mora biti iz ARG banke
 
koja kartica? na ARG radi samo MasterCard, Visa mora biti iz ARG banke
Nisam ni stigao dotle, kad ukljucim vpn valjda yt to provali i napise da ne moze da provali u kojoj sam zemlji i nece da mi da mogucnost za premium
 
zasto se logujes? valjda si vec ulogovan

moras podesiti u google nalogu adresu u Argenitini
 
Nazad
Vrh Dno