Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Uspeo sam da uzmem Premium na Tursku sa Intesa Electron karticom, ali sa iPhone, Safari sa Windscribe VPN na TUR, free verzija.
Prvi mesec je free naravno.
Sad me zanima dal ima opcija da mi main Gmali, YouTube bude Premium?
Verovatno moram sam sebe u family?
Dodat je Gmail nalog u app i samo ovaj novi pokazuje Premium, čim prebacim na main nalog običan YouTube.
 
Nakacio se na Tursku preko VPNa, ali cena je u funtama? Jel imao neko istu situaciju i kako je resio?
 
Kod mene prošlo na Tursku bez problema. Uplatio sam preko drugog naloga, sa istom MC karticom koju koristim preko Argentine. Čak mi nije trebala ni adresa, skinuo 1 liru, kasnije vratio, i to je to.
Prvi mesec džabe, pa ćemo pratiti dalje. Mada mi i dalje redi bez problema na Argentinu, preko mog primarnog naloga, nisam dobio nikakvo obaveštenje, videćemo 22. 02.kad mi ide plaćanje.
Ovaj novi nalog preko Turske sam uplatio preventivno, za svaki slučaj...
 
Vidi ako nisi preko pc-a je lakse kad aktiviras vpn i udjes na yt treba da ti pise u uglu TR.
 
Ja isto nisam dobio nikakvo obaveštenje od Argentinaca, koristim Visu, šta piše u obaveštenju?
 
Imaš par strana unazad, prelistaj.
 
Skinulo danas preko arg, ali sa MasterCard. Prebacio sam odmah sa Vise kada sam dobio mail.
 
Verovatno ti je Google payment metod sa UK adresom
Sto je najgore, nije. Koji VPN vi ostali koristite, jer ja ni sa Surfshark ni sa IPVanish ne mogu da uradim posao? Kada se ulogujem na YT izbacuje mi da YT Premium nije podrzan u mojoj zemlji. Probao sam cak i sa Linuxa koristeci Surfshark, ali nista mi ne radi.
 
Ja preko Turaka uplatih za godinu dana, oko 15e izađe (299try), danas mi isticali gaučosi. :)
Valjda ću biti miran narednih godinu dana :)
 

Prilozi

  • Screenshot_20230216_141557_Messages.jpg
    Screenshot_20230216_141557_Messages.jpg
    58.1 KB · Pregleda: 122
  • Screenshot_20230216_141500_Opera.jpg
    Screenshot_20230216_141500_Opera.jpg
    148.9 KB · Pregleda: 88
Ponudilo mi, doduše za individual, do sada sam bio na family paketu.
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    15.2 KB · Pregleda: 127
Društvo kako primeniti iz individual u family? Moram otkazati individual prvo? Čekati i da istekne?
Traže ovi moji grebatori da ih ubacim, ne mogu podneti reklame 😂
 
Ne moraš da čekaš,samo klikneš na family opciju,dodas članove i to je to.Posto kod mene nisu imali VPN,dali su meni mejlove i lozinke i tako sam ih prihvatio u familiju.😉
 
Nisi pročitao dobro. Nisam odmah izabrao family i sad ne mogu da promenim paket.
 
I ja sam bio prvo individual i bez problema prešao na family.
 
Ja sam kliknuo dole na ovo plavo i prebacio se na family.To kad sam bio preko ARG.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230217_185803_YouTube.jpg
    Screenshot_20230217_185803_YouTube.jpg
    90.4 KB · Pregleda: 86
Verovatno moram otkazati, sačekati da prođe.
Probaću na PC još da vidim ima li opcija sada za prelazak na family.
 
Ja danas presao sa argentine na tursku preko vpn.lat bez ikakvih problema... Nadam se da ce potrajati, mada sve mi se cini da dolazi vreme da cemo morati da se "vratimo" u Srbiju. Indiju sam koristio jako dugo (nekoliko godina cini mi se) i radilo je dok nije istekla kartica. Argentina samo mesec ili dva...
 
Nazad
Vrh Dno